ГоловнаСШАСША відкриє кордони для туристів: відомо дата та умови

США відкриє кордони для туристів: відомо дата та умови

Туристична асоціація США активно лобіює в Вашингтоні відкриття кордонів, і перші поки неофіційні повідомлення про можливе відкриття вже в травні вже циркулюють. Експерти і раніше налаштовані скептично, але припускають, що влада США пов’язують відкриття кордонів з темпами вакцинації.

Як повідомляє американський новинний портал CNBC з посиланням на інсайдерів у Вашингтоні, розглядається можливість відкриття «з середини травня». Зокрема, ідея полягає в тому, щоб спочатку відкрити сухопутні кордони з Мексикою і Канадою, а також дозволити в’їзд для гостей з Європи (ЄС, ЄАВТ, Великобританія). Але поки що кордони точно залишаться закритими як мінімум до 21 квітня.

Офіційної урядової пам’ятки про відкриття кордонів досі немає. Що до сих пір просочилося, так це те, що статус вакцинації – як в США, так і в країні походження мандрівників – буде грати ключову роль. Згідно з меморандумом, одним з необхідних умов буде практично повне охоплення населення США вакцинацією, тобто вільний доступ до вакцин до середини травня. Це, м’яко кажучи, оптимістично. Крім того, це означає, що кілька «урядових агентств» повинні будуть бути залучені в розробку нових вимог до в’їзду в разі повторного відкриття. Причому CNBC вказує на відкриття в середині травня, знаючи, що число інфікованих знову зростає в різних країнах і що в самих США в даний час борються з так званими ковід-дисидентами і противниками вакцинації. У цих умовах відкриття кордонів США навряд чи можливо до літаю Але процес підготовки вже йде, хоча і без конкретних деталей.

США відкриє кордони для туристів: відомо дата та умови

Тим часом лобіювання з боку туристичної індустрії США йде повним ходом. Відкриття вимагають не тільки великі перевізники США, але і тисячі компаній, які серйозно постраждали від відсутності іноземних гостей. За підрахунками Туристичної Асоціації США (USTA), доходи від туризму в США впали з 2,6 трильйона доларів до 1,5 трильйона доларів протягом одного року, тобто на 42 відсотки – і це незважаючи на відносно солідний внутрішній туризм. В цілому в США було втрачено 5,6 мільйона робочих місць (з 16,7 мільйонів людей, безпосередньо зайнятих у сфері туризму, до 11,1 мільйона). Минулого тижня USTA вдалося обговорити проблеми безпосередньо з представниками Вашингтона. Для президента / генерального директора USTA Роджера Доу ключовим посланням було: “Туристична галузь США несе непропорційно велику частку загальних втрат через пандемію. Тепер ще більш важливо, щоб політики розуміли, що відновлення економіки в національному масштабі дуже тісно пов’язане з відновленням подорожей і тур індустрії в цілому”.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини