ГоловнаCOVID Travel NewsOmikron вдарив по туристичній індустрії Нью-Йорка. Багатомільйонні збитки

Omikron вдарив по туристичній індустрії Нью-Йорка. Багатомільйонні збитки

Сплеск випадків COVID-19, викликаний переважно варіантом омикрон, серйозно вразив туристичну промисловість Нью-Йорка. Вона сильно постраждала, зокрема, від готелів, що зазнають багатомільйонних збитків.

«У середині грудня кількість випадків зросла до рекордно високого рівня, а кількість позитивних тестів подвоїлася за три дні. Багато компаній відклали або відклали свої плани щодо повернення до роботи, а тисячі рейсів було скасовано, частково через брак кадрів», — повідомило у п’ятницю місцеве телебачення NY1.

Вона пояснила, що в індустрії гостинності, яка ретельно відновлювала свій бізнес після того, як COVID-19 вразив місто та спустошив туризм, спостерігалося зниження відвідуваності в другий повний тиждень грудня, незабаром після того, як з’явилися новини про варіант омікрон.

«На тижні, що закінчився 11 грудня, заповнюваність готелів становила 81,5%, а на кінець наступного — лише 73,8%. У вихідні роки він становив 65,8%. – За даними компанії, що займається аналізом готельної промисловості STR (Smith Travel Research).

RevPAR

Тривогу викликає також зниження доходу на номери в готелях РевПАР. Це середній денний тариф, який поширюється на всі доступні номери, а не лише на відсоток заповнення. За даними New York Hotel Association (HANY), якщо за тиждень, включаючи напередодні Нового року, до зіткнення з Omikron очікувався дохід у розмірі 250 доларів, насправді він становив лише 185 доларів.

Різниця в RevPAR на 65 доларів за тиждень, що закінчився 31 грудня, означає збиток приблизно 7,6 мільйона доларів для всього міста з населенням 117 000 осіб.

– Це величезний спад. (…) 31 грудня був найкращим днем ​​у місті для готелів та Нью-Йорка загалом до COVID-19 і навіть під час COVID-19, – сказав Віджай Дандапані, генеральний директор HANY. На його думку, готелі дуже далекі від прибутку. А коли втрачаєш гроші і сподіваєшся на прибуток, то більше втрачаєш.

Велике розчарування

NY1 наводить приклад Джона Фітцпатріка, власника Fitzpatrick Manhattan, який підкреслив, що після листопадової дози оптимізму кількість бронювань у його готелі до кінця грудня впала на 25%. – Це абсолютно тривожно. Ми думали, що йдемо на позитивній ноті, але, правду кажучи, я дуже розчарований, — зазначив він.

Проблеми виникають у власників нью-йоркських ресторанів та барів. Сезони Різдва та Нового року зазвичай є чудовою можливістю поправити свій бюджет. “Вони сподівалися хоча б заробити трохи грошей, щоб погасити частину боргу”. (…) І тут гримнув омікрон, компанії скасували всі свої різдвяні вечірки. “Багато людей скасували свої замовлення”, – пояснив Ендрю Риги, виконавчий директор HANY.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода