ГоловнаCOVID Travel NewsОдин мільйон людей щодня. Рекорд зараження у США побито

Один мільйон людей щодня. Рекорд зараження у США побито

На сьогоднішній день у всьому світі від COVID-19 померло 5 мільйонів 454 тисячі людей, а загальна кількість інфекцій становить 294 мільйони. У Сполучених Штатах за один день заразився мільйон людей.

Новий варіант коронавірусу став ще одним рекордсменом з інфікування у світі. У Сполучених Штатах за один день заразився мільйон людей. Це найвищий показник початку пандемії COVID-19.

Вчені з Університету Джонса Хопкінса зі США, які стежать за пандемією, повідомили, що у понеділок у США було виявлено 1 мільйон 80 тисяч нових інфекцій. Це світовий рекорд із початку пандемії SARS-CoV-2. За такою великою кількістю випадків стоїть новий варіант коронавірусу омікрон, який, хоч і не такий небезпечний, як дельта-різновид, але швидко поширюється.

Центри США з контролю та профілактики захворювань також зазначили, що в середньому 672 дитини з COVID-19 надходили до лікарень щодня, що є максимальним показником з моменту початку пандемії. За тиждень, що закінчився 30 грудня, їх було понад 325 тисяч, що становить 64% збільшення у порівнянні з попереднім.

У найбільшій педіатричній лікарні США, Техаській дитячій лікарні в Х’юстоні, за останні два тижні кількість госпіталізацій через коронавірус збільшилася вчетверо. Цим рухає омікрон.

Ситуація у Франції та Швеції також різко погіршилася. Вже тиждень французька служба охорони здоров’я фіксує рекордні епідемічні дані, пов’язані із поширенням варіанта омікрон. Нові дані показують найбільшу кількість інфекцій з початку пандемії: 270 000. Національне агентство охорони здоров’я також зазначило, що вперше за сім місяців було перевищено поріг у 20 000 пацієнтів, госпіталізованих через COVID-19. У середньому у лікарнях інфіковано на 1145 людей більше. У відділенні інтенсивної терапії перебуває понад 3600 пацієнтів із коронавірусом.

Кампанія вакцинації

Уряд Франції запровадив нові санітарні обмеження та скоротив тривалість карантину для інфікованих, щоб уникнути паралічу країни через п’яту хвилю пандемії. Влада також хоче прискорити кампанію вакцинації та ввести паспорти вакцини в середині січня.

Вже кілька днів у країні маски доводиться носити на вулиці, масові заходи скорочені, і в поїздах далекого прямування більше не можна їсти і пити.

У Швеції також зареєстровано найбільшу кількість інфікованих з початку пандемії: понад 11 000 осіб. Серед людей, що захворіли на коронавірус, є і шведське королівське подружжя: король Карл XVI Густав і королева Сільвія. За словами лікарів, обидва почуваються добре.

Зростання захворюваності на COVID-19 зафіксовано також у Німеччині. За останні 24 години медичні установи повідомили Інституту Роберт Кох (RKI) у Берліні 58 912 нових випадків зараження коронавірусом.

Згідно з новими даними, протягом 24 годин по всій Німеччині було зареєстровано 346 смертей. Тиждень тому загинуло 414 людей. З початку пандемії RKI нарахував 7297320 підтверджених випадків інфікування Sars-CoV-2.

Фактична загальна кількість може бути набагато вищою, оскільки багато інфекцій не виявляються. Міністр охорони здоров’я Німеччини Карл Лаутербах хоче запровадити суворіші обмеження на контакти та скоротити період карантину під час запланованих федерально-державних консультацій щодо пандемії коронавірусу.

На даний момент у всьому світі від Covid-19 померло 5 мільйонів 454 тисячі людей, а загальна кількість інфекцій становить 294 мільйони.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода