ГоловнаСШАНова Тимчасово повірена у справах США Крістіна Квін

Нова Тимчасово повірена у справах США Крістіна Квін

Крістіна Квін прибула до Посольства США в Україні у травні 2019 року. З 2016 р. по квітень 2019 р. пані Квін працювала на посаді виконувача обов’язки заступника Голови Місії/ міністра-радника з економічних питань у Посольстві США в Парижі.

Перед тим Крістіна працювала на посаді виконувача обов’язки заступника Голови Місії та радника з економічних питань у Посольстві США в Бангкоку, Таїланді; радника з економічних питань у Посольстві США в Лондоні; директора з питань Європейського Союзу, України і Білорусі в Раді національної безпеки у Виконавчому апараті Президента. Крістіна також працювала в Посольстві США в Москві, Росії; в Місії США в Європейському Союзі в Брюселі, Бельгії; у Посольстві США в Манілі, на Філіпінах. У Державному департаменті США у Вашингтоні, окрузі Колумбія, Крістіна працювала над питаннями відносин з Європейським Союзом та двосторонніх відносин зі Словенією.

Крістіна народилася й виросла в Каліфорнії, має ступінь бакалавра з політології, який отримала у Західному коледжі та ступінь магістра зі стратегічних досліджень Військового коледжу армії США.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте