Мер: Нью-Йорк до 1 липня повністю відкриється

Після більш ніж року на різних етапах блокування через пандемію COVID-19 Нью-Йорк розраховує “повністю відкритися” до 1 липня, заявив мер Білл де Блазіо в четвер.

“Наш план – повністю відкрити Нью-Йорк 1 липня”, – сказав де Блазіо в інтерв’ю на MSNBC. “Ми готові до відкриття магазинів, до відкриття підприємств, офісів, театрів, у повному обсязі”.

Хоча де Блазі не уточнив, чи доведеться людям висувати додаткові вимоги щодо COVID-19, наприклад, підтвердження вакцинації, для доступу до культурних заходів міста – чи будуть які обмеження пропускної здатності. Правила маскування в приміщенні, ймовірно, залишаться в силі в на найближчому майбутньому.

Оголошення мера випливає з новин офісу губернатора Ендрю Куомо, оприлюднених у середу, що штат скасує поточну комендантську годину для обіду на відкритому повітрі 17 травня та для обіду в приміщенні 31 травня.

  Туреччина пропонує "безпечний" туризм - посол України

Мер: Нью-Йорк до 1 липня повністю відкриється

3 травня в Нью-Йорку також відновиться розміщення в барах.

Потужність глядачів на великих майданчиках для проведення заходів на відкритому повітрі з 19 травня зросте до 33 відсотків.

Очікується, що бродвейські театри не відкриються раніше як у вересні, хоча менші театри можуть відкритися протягом літа, повідомляє NBC New York.

Усі правила соціального дистанціювання, медичного обстеження та маски залишаються в силі, за винятком відкритих приміщень, де можна підтримувати соціальну дистанцію. На цьому тижні CDC також оновив свої інструкції для повністю вакцинованих людей, вони можуть знімати маски на вулиці.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

П’ять несподіваних причин відвідати Казахстан

Родина тюльпанів - Казахстан Найімовірніше для вас буде несподіванкою, що Казахстан, а зовсім не Нідерланди, є батьківщиною тюльпанів! Більш того, на відміну від Нідерландів, країни,...

Як пляжні і ресторанні обмеження вплинуть на Єгипетських туристів в готелях

Відносно постанови прем'єр-міністра від 5 травня 2021 р регулює деякі комерційні та розважальні заходи в Єгипті в кінці Рамадану і в період свята, протягом...

8 найкращих китайських кварталів у всьому світі

Більшість великих міст можуть похвалитися китайськими кварталами, анклавами китайської культури, торгівлі та кухні. Хоча жоден з них не був обов'язково запланований або не використовувався...

Білий Дім заявляє, що платформи соціальних медіа не повинні поширювати “ненадійний” контент

Президент США Джо Байден вважає, що платформи соціальних мереж несуть відповідальність за «припинення поширення ненадійного контенту», заявив в середу Білий Дім, навіть відмовившись коментувати...
Погода

Останні новини