ГоловнаCOVID Travel NewsЧи можу я приїхати в США? Ось що ми знаємо про міжнародні...

Чи можу я приїхати в США? Ось що ми знаємо про міжнародні поїздки

США в цілому були закриті для міжнародного туризму з березня 2020 року, і, хоча цього літа більша частина світу вітала американських мандрівників, малоймовірно, що уряд США готовий повністю відкрити свої кордони для іноземних відвідувачів без якої-небудь важливої ​​мети. Ось що нам відомо на даний момент.

У понеділок Білий дім підтвердив, що поточні обмеження на поїздки в США залишаться в силі, пославшись на високонаслідний варіант COVID-19 Delta в якості причини для збереження обережного підходу до прикордонного контролю.

«З варіантом Delta ми збережемо існуючі обмеження на поїздки на даний момент», – заявила в понеділок прес-секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі. Вона додала: «через варіанти «Дельта» випадки захворювання ростуть тут, вдома, особливо серед нещеплених, і, схоже, в найближчі тижні вони, ймовірно, будуть продовжуватися».

«Немає нічого невизначеного», – сказав Дженніфер Псакі, але Білий дім не повідомив про терміни зняття нинішньої заборони на поїздки. Однак було роз’яснено, що будь-яке рішення про відновлення міжнародних поїздок буде прийматися експертами у сфері охорони здоров’я.

Чи можу я приїхати в США? Ось що ми знаємо про міжнародні поїздки

Європейські країни сподівалися, що США здійснять взаємний договір про поїздки після того, як ЄС послабила свої власні обмеження щодо США в червні. ЄС додав США в свій «зелений список» і дозволив в’їзд американських туристів, незалежно від їх прищепного статусу. Однак в деяких країнах, включаючи Італію, американці повинні пройти повну вакцинацію перед поїздкою туди.

Англія пішла цьому прикладу, коли уряд погодився відкрити свої кордони для американських туристів в серпні, за умови, що вони будуть повністю вакциновані і можуть представити два негативних тесту ПЛР на COVID-19; один перед від’їздом і другий на другий день після прибуття. Держдепартамент, однак, радить американським мандрівникам не їздити до Великобританії, Іспанії, Кіпр або Португалію і переглянути питання про поїздки в інші частини Європи.

Канада також готується скасувати свої обмеження для відвідувачів з США в серпні, але, ймовірно, поки вона залишиться односторонньою системою, оскільки Міністерство внутрішньої безпеки США продовжить закриття сухопутних кордонів з Канадою і Мексикою як мінімум до 21 серпня.

І хоча деякі уряди ввели сертифікати на вакцини, щоб полегшити безпечні поїздки, адміністрація Байдена заявила, що США не будуть створювати аналогічну національну структуру сертифікатів вакцини для подорожей.

Чи можу я приїхати в США? Ось що ми знаємо про міжнародні поїздки

Що включають поточні обмеження на поїздки?

В даний час в США заборонено більшість неамериканських громадян і постійних жителів, які протягом останніх 14 днів були в Великобританії, 26 країнах Шенгенської зони в Європі або в Ірландії, Китаї, Індії, Південній Африці, Ірані та Бразилії. З цієї заборони є кілька винятків для «важливих поїздок», включаючи найближчих родичів громадян США, а також дипломатів, людей, які подорожують в США, щоб допомогти стримати вірус, і деяких власників віз, але, здебільшого, подорожі з будь-якого з цих регіонів не допускається.

США також закриті для своїх північних і південних сусідів. Закриття сухопутних кордонів між США, Канадою і Мексикою було продовжено до 21 серпня, і, хоча повітряні перевезення дозволені, заборона на другорядні поїздки залишається в силі.

Є також деякі додаткові заходи громадської охорони здоров’я для подорожей. В даний час всі пасажири авіакомпаній, що прямують в США у віці двох років і старше, повинні надати або негативний тест на COVID-19, зданий в протягом 72 годин після вильоту, навіть якщо вони повністю вакциновані, або надати офіційний документ про стан здоров’я, який підтверджує , що вони одужали від COVID- 19 за останні три місяці.

Центри з контролю за захворюваннями (CDC) рекомендують всім невакцинованим прибулим пройти карантин як мінімум на сім днів після прибуття і пройти тест на COVID-19 через три-п’ять днів після прибуття. Повністю вакциновані мандрівники з вакциною, схваленої FDA або ВООЗ, не повинні поміщатися в карантин, але їм також рекомендується пройти тест на COVID-19 протягом трьох-п’яти днів після прибуття.

Якщо ви подорожуєте по США, майте на увазі, що в окремих штатах є свої власні вимоги до карантину і маскам, не кажучи вже про те, що CDC оновив своє керівництво по маскам, щоб рекомендувати повністю вакцинованим людям носити маски в «громадських приміщеннях» зі словами «істотна і висока передача» – тому завжди перевіряйте останні поради перед поїздкою.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
- Реклама -
- Реклама -

Актуально про...

Погода

Схожі новини