ГоловнаСінгапурПоїздка в Сінгапур - цікава подорож, незабутній відпочинок і кращий в світі...

Поїздка в Сінгапур – цікава подорож, незабутній відпочинок і кращий в світі шопінг

Сінгапур один з найдивовижніших держав Азії. Тут пам’ятки і будови давнину тісно переплелися з новітніми технологіями. Кожен з прибулих до цієї країни туристів обов’язково знайде щось для себе, будь то знайомство з національною кухнею, екзотичною культурою цієї країни або чудовим шопінгом, який можна здійснювати цілодобово.

Поїздка в Сінгапур - цікава подорож, незабутній відпочинок і кращий в світі шопінг

Цікаві факти про Сінгапурі

Сінгапур – це і держава і місто одночасно. Він розташовується на найбільшому острові. До складу цієї держави входять ще 63 невеликих острівця, здебільшого не заселених людьми. Його загальна площа складає трохи більше 700 квадратних кілометрів. У Сінгапурі проживає близько 4,6 мільйона жителів. Близько 80 відсотків населення складають китайці.

Кожного вересня сінгапурці організовують свято в честь Мерліона – казкової істоти, яке виглядає як риба з головою лева і є символом міста.

Місце розташування Сінгапуру практично на екваторі. Вологість становить близько 85 відсотків. Температура тут практично не змінюється цілий рік і знаходиться в діапазоні від 25 до 30 градусів тепла.

Національною мовою Сінгапуру є малайський. Але крім нього офіційно визнані ще три – англійська, китайська та тамільська мови.

Поїздка в Сінгапур - цікава подорож, незабутній відпочинок і кращий в світі шопінг

Міжнародний аеропорт в Сінгапурі носить назву Чангі і є одним з найбільших в Азії. За рік через нього проходять більше 35 мільйонів чоловік. Чангі може не тільки приймати пасажирів, але і є прекрасним місцем, де можна відпочити. Тут є кілька водойм з золотими рибками і квітучі сади, а також є спеціальні кімнати для дітей, де дитину можна зайняти захоплюючими іграми та розвагами.

Порт Сінгапуру вважається одним з найкращих в світі. Він може одночасно прийняти більше тисячі кораблів.

За порядком і чистотою в місті допомагають стежити спеціально розроблена система штрафів і безліч камер, розташованих практично скрізь. Через розвиненою судової системи і досконалого законодавства Сінгапур вважається одним з найбезпечніших держав у світі.

Якість місцевої кухні порадує будь-якого гурмана. Тут завжди свіжа, смачна і корисна їжа. До речі, вважається що жителі Сінгапуру володіють самим міцним здоров’ям в світі.

Джерел прісної води на островах немає, тому її привозять з Малайзії.

Сінгапур зробив приголомшливий економічний прорив буквально за 30 років і став одним з найбільш розвинених держав на планеті.

Тут дуже розвинена інфраструктура громадського транспорту і пробок практично не буває.

Будь-який район міста відрізняється практично зразковою чистотою і порядком. У Сінгапурі безліч садів і національних парків, спортивних майданчиків. Крім безлічі чудес тут ще є найбільший в світі фонтан і найвище колесо огляду. А місцевий зоопарк вважається одним з кращих в світі.

Але є ще дещо що викликає величезний приплив відпочивальників в Сінгапур, який по праву вважається раєм для шопінгу. Будь найвибагливіший покупець знайде тут все по своєму стилю і розміру гаманця.

Торгові центри та розпродажі в Сінгапурі

Починати шопінг можна з вулиці фруктових садів, де розташовуються найпопулярніші торгові комплекси. Заблукати під час покупок досить просто, тому варто захопити із собою путівник.

Centrepoint – один з найпопулярніших торгових центрів. Тут можна знайти абсолютно все і одяг брендових марок, спортивні аксесуари, предмети декору, книги, твори мистецтва. У цьому торговому центі розташовується всесвітньо відомий магазин Robinson & Со, який знаменитий своїми предметами домашнього побуту, що створюють неповторний комфорт будинку.

Delfi – тут можна знайти безліч магазинів, які торгують одягом і аксесуарами класу люкс. Однак цей торговий центр також славиться величезним асортиментом товарів з високоякісного кришталю.

Far East – торговий центр, особливий інтерес в якому викликають два магазини. House of Hung є магазином, які торгують ювелірними виробами найвищої проби з дорогоцінними каменями бездоганної якості. І магазин – галерея Kwok, де можна придбати чудові скульптури, фарфор, твори мистецтва, зроблені руками древніх майстрів і сучасні вироби.

Торговий центр Forum славиться на весь світ своїм супермаркетом іграшок c назвою «R» Бажання будь-якої дитини саме тут втілиться в реальність.

Поїздка в Сінгапур - цікава подорож, незабутній відпочинок і кращий в світі шопінг

Готель Хілтон славиться не тільки своїми комфортабельними номерами. Там також є торгова галерея, де можна знайти саму модний одяг практично всіх відомих брендів.

Suntec City Mall – це торговий центр має досить незвичайний вид і складається з кількох багатоповерхових будівель, з’єднаних між собою. Усі будівлі з висоти мають вид людської руки. Комплекс займає величезну площу і тут знаходиться більше трьохсот магазинів, центри розваг і навіть тераса з фонтаном. Практично щодня тут проходять різні барвисті свята і заходи.

Vivo City розташовується недалеко від порту. Від інших торгових центрів його відрізняє велика кількість просторих приміщень. Тут часто проводять різні шоу, свята і покази мод. Тут відпочиваючі знайдуть магазини, спа – салони, кінотеатр і все, що душа забажає.

І це далеко не весь список торгових комплексів, якими просто рясніє Сінгапур. Але крім них слід побувати і в торгових районах міста – в китайському (Чайнатаун), і індійському (Маленька Індія). Ціни тут не встановлені, тому можна й поторгуватися.

У китайському кварталі особливою популярністю користуються різні зілля і витяжки на основі трав, а також чайні лавки.

Індійський квартал абсолютно несхожий на Чайнатаун. Тут дуже шумно і людно, а повітря насичене ароматами різних прянощів. Тут можна купити найрізноманітніші вироби з міді, дорогоцінних металів, індійські сарі і інші товари за дуже вигідною ціною. У цьому районі є два гігантських магазину – Mustafa і Tekka, які торгують продуктами за найнижчими розцінками в Сінгапурі.

Особливе місце в торговельному житті міста складають розпродажі. «Велика Сінгапурська розпродаж» – одне з найбільш знаменних подій року не тільки для туристів, а й для місцевих жителів. Проводиться щороку і триває більше двох місяців. У ній беруть участь практично всі магазини, а товар, який сподобався можна придбати зі знижкою до 80 відсотків. У цей період кількість туристів значно зростає.

Після поїздки в Сінгапур ніхто не залишиться байдужим до цього міста. А після повернення додому в душі залишиться бажання знову відвідати його.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте