ГоловнаШвеціяШвеція підтримує реформи в Україні та курс на інтеграцію до ЄС. Мартін...

Швеція підтримує реформи в Україні та курс на інтеграцію до ЄС. Мартін Хагстрьом

«Підтримка Швецією реформ в Україні та курсу на інтеграцію до Європейського Союзу залишатиметься незмінною», – заявив Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом під час зустрічі із Заступником Міністра Єгором Божком.

Єгор Божок подякував Послу Швеції за відчутну політичну підтримку України на міжнародній арені та допомогу Швеції для розвитку демократичних інститутів в Україні, а також на соціальне та економічне відновлення територій, постраждалих від російської агресії.

У ході зустрічі відзначалася висока динаміка українсько-шведської співпраці, зокрема активізація співробітництва у сфері оборони. Констатувалася важливість розвитку співробітництва у галузі кібербезпеки з метою протидії гібридним загрозам.

Швеція залишатиметься одним з найбільш активних адвокатів поглиблення відносин з Україною в рамках Східного партнерства Європейського Союзу.

В контексті відзначення 10-ї річниці Східного партнерства Заступник Міністра підкреслив важливість подальшої політичної підтримки з боку ЄС прагнень країн-партнерів щодо поглиблення інтеграції до Євросоюзу. Єгор Божок зазначив, що європейська та євроатлантична інтеграція залишаються імперативом державної політики України і є складовою Конституції України.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини