ГоловнаРОСІЯВ Анталії шукають альтернативу російським туристам

В Анталії шукають альтернативу російським туристам

Новий туристичний ринок намагається відкрити турецький курорт Анталія: там тепер дуже розраховують на корейських туристів, щоби диверсифікувати в’їзні турпотоки і менше залежати від російських туристів. Принаймні про це заявив губернатор Анталії Ерсін Язиджи, приймаючи посла Республіки Корея Он Іка Лі.

Як повідомляють турецькі ЗМІ, губернатор Анталії заявив, що курорт «надає найякісніші та найбезпечніші туристичні послуги серед країн Середземномор’я». Він також додав, що туристів тут готові прийняти 422 5-зіркові готелі з 680 тисячами місць.

«Анталія – місто, яке знає туризм, ми дійсно забезпечуємо найвищий рівень обслуговування у сфері обслуговування. Навіть у період пандемії ми отримали значну кількість гостей, тому що ми приділяли увагу безпеці, а якість наших послуг на дуже високому рівні. Ми вітаємо всіх корейців в Анталії», – заявив Язиджі.

Посол Кореї, у свою чергу, обнадіяв мера турецького курорту, заявивши, що в Анталії з боку Кореї буде туристичний бум, якщо буде проведено необхідне просування. 

Фактично натякалося, що корейські туристи частково зможуть стати альтернативою російських: Росія ближче до Туреччини і має більшу кількість населення, ніж Кореї, зате саме населення живе набагато бідніше, тому за кордон їздить лише невеликий прошарок, тоді як у Південній Кореї навпаки – мандрує більшість громадян. «Населення Кореї складає 50 мільйонів людей. Це не дуже велика країна, але за кордон їде дуже велике населення, і корейці витрачають багато грошей, вирушаючи у відпустку. Поки що до Туреччини приїжджають лише 200 тис. корейських туристів, переважно в екскурсійні поїздки історичними місцями, але Анталії є що запропонувати нашим туристам – це і гольф-тури, а корейці люблять грати в гольф, та історичні місця, такі як узбережжя та Сіде . Просування Анталії в Кореї необхідне», – заявив посол.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
Погода