ГоловнаРосіяУ Туреччині росіянам почали відмовляти у наданні ВНЖ

У Туреччині росіянам почали відмовляти у наданні ВНЖ

У турецьких чатах з’явилися численні скарги на відмову у наданні росіянам посвідки на проживання (ikamet). Судячи з коментарів, проблеми виникли у охочих отримати його у Фетхіє, Ізмірі, Каші та Кемері, а ось в Аланії, Анталії та Стамбулі.

Причиною масових відмов стало посилення вимог до заявників, вже третє за рік. Так тепер віддальникам потрібно пред’явити завірений роботодавцем документ із зазначенням щомісячного заробітку. Виписки з рахунків та регулярні грошові перекази більше не приймаються як доказ матеріальної спроможності. Підтверджувати свій статус і розмір доходу доведеться і пенсіонерам, які раніше до них ставилися більш ніж лояльно, оскільки літні росіяни не претендують на робочі місця турків. Повторно просити ВНЖ можна лише через 6 місяців, а перебувати у Туреччині без візи – лише 90 днів упродовж півроку.

Крім того, Туреччина постійно поповнює та переглядає список місць, де кількість іноземців сягає 20% від усього населення, більше за законами країни не можна. Влітку до нього увійшло понад півсотні районів Стамбула, десятки – в Адані, Анкарі та Мерсіні.

Цього року через війну потік росіян, українців та білорусів, які бажають отримати ВНЖ у Туреччині, значно зріс. Пов’язано це було з досить простими правилами та мінімальним набором документів для подання заяви на дозвіл на проживання в цій країні.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Стало відомо в яких країнах Європи найлегше отримати громадянство

Канадське імміграційне агентство CanadaCIS опублікувало список країн у Європі,...

У Таїланді можуть запровадити податок на виїзд з країни для туристів

Як повідомляє видання Bangkok Post, влада Таїланду може ввести...

Названо 6 очікувань, які часто не виправдовує еміграція

Хтось довго її планував, хтось їхав майже одним днем,...

Туристів почали масово обманювати при купівлі та оренді житла в Туреччині: озвучено способи шахрайства

Підвищений попит приїзжих на нерухомість у Туреччині, помножений на...

Названо найкращі країни для отримання громадянства “за гроші”

Аналітики Henley & Partners назвали країни з найкращими умовами...