ГоловнаГотеліТурецький готель перестав приймати туристів із Росії

Турецький готель перестав приймати туристів із Росії

Турецький готель Castival Hotel Side перестав приймати туристів із ваучерами туроператора Fun & Sun (екс-TUI Росія). Як повідомив представник одного з турагентств, 30 липня їх клієнтів, а також багатьох інших туристів не розселили у цьому готелі та без пояснення причин перевезли до іншого готелю.

Судячи з інших повідомлень, у такому ж положенні опинилися і володарі ваучерів туроператора, які приїхали до Туреччини днем ​​раніше.

У компанії Fun&Sun залишили ситуацію без коментарів.

Раптовий розрив відносин, як вважають спостерігачі, може бути пов’язаний із наслідками санкцій проти колишнього власника TUI Росія Олексія Мордашова. Наприкінці квітня турецька компанія TUI Tantur, яка приймала в Туреччині клієнтів російського туроператора, попередила готелі, що скасовує бронювання на користь TT Travel LLC (російська юридична особа Fun & Sun і TUI Росія) і заморожує передоплати, оскільки TUI Tantur відноситься до європейського TUI і змушена слідувати загальному санкційному тренду. За однією з версій, у готелі міг статися овербукінг через великий наплив туристів.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини