ГоловнаРосіяПолітичний скандал навколо художньої гімнастики на Олімпіаді

Політичний скандал навколо художньої гімнастики на Олімпіаді

Росія обурилася проти суддівства в художній гімнастиці в Токіо. Причиною цього стало порушення російської гегемонії в спортивній дисципліні після того, як вперше з 1996 року золоту медаль не виграла російська гімнастка. Чемпіонкою з Токіо стала Ліной Ашрам із Ізраїлю, а сестри Аверіні залишилися на другому та четвертому місцях. Хоча вони вважалися абсолютними фаворитами.

Президент Федерації художньої гімнастики Росії Ірина Вінер звинуватила журі в саботажі і назвала суддівство Олімпіади «ганьбою» для художньої гімнастики. Російські офіційні особи оскаржили оцінку Діни Аверін, але арбітраж не прийняв.

Політичний скандал навколо художньої гімнастики на Олімпіаді

Українка Наталія Єрьоміна увійшла в суддівську бригаду Токійської Олімпіади з художньої гімнастики, незважаючи на те, що їй не дозволили судити на попередній Олімпіаді саме через можливого конфлікту інтересів, викликаного напруженими відносинами між Україною і Росією, повідомляють російські ЗМІ. Вони відзначають, що переможниця Ліною Ашрам завоювала золоту медаль, незважаючи на серйозну помилку в останньому виступі на стрічці.

«Я засмучена через срібло. Я зрозуміла, що у мене був шанс після того, як Ліною впустила стрічку. Я повина була виграти золото, але суддівство було несправедливим, я відразу зрозуміла це», – сказала Аверіна.

Ірина Вінер оголосила, що подумує про відхід після ігор в Токіо.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте