ГоловнаРосіяГенштаб РФ звинуватив супутник SpaceX у затопленні крейсера "Москва"

Генштаб РФ звинуватив супутник SpaceX у затопленні крейсера “Москва”

Путін націлився на Маска, Москва наказала знищити супутник StarX

Супутник SpaceX Starlink, що належить Ілону Маску, розлютив Росію. Його звинуватили у стрільбі по крейсеру «Москва», що затонув у четвер. Про це свідчать нові дані Генштабу РФ.

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв наказав знищити супутник Starlink, розташований над територією Росії та басейном Чорного моря. Це дозволить забезпечити безпеку всіх підрозділів, задіяних у «спеціальній військовій операції».

Він також заявив, що Росія не має наміру мілітаризувати космічний простір, але й іншим цього робити не дозволить. Медведєв уточнив, що вживе заходів проти будь-кого, хто спробує це зробити. Він підтвердив, що командувач Чорноморського флоту Росії І.В. Осипов буде усунено з посади, повідомили у Держдумі.

На думку експертів, втрата флагмана російського Чорноморського флоту, який українські моряки прокляли під час нападу на Зміїний острів, є величезною перемогою Києва, а також ще однією прикрою втратою путінської армії.

Раніше повідомлялося, що супутникова технологія Ілона Маска “Старлінк” допомагає українським безпілотникам знищувати російське озброєння, повідомляє London Times.

Пізніше Медведєв спростував це: “Я не наказував знищувати супутники Маска, але ідея заслуговує на обговорення”, детальніше читайте за посиланням.

Свіжі новини

Погода

Також читайте