ГоловнаРосіяТуризм РФ повернувся до човників у 90-х: у Туреччині відзначають безліч росіян...

Туризм РФ повернувся до човників у 90-х: у Туреччині відзначають безліч росіян з набитими картатими сумками

Санкції, введені проти Росії та відхід багатьох європейських брендів, можуть знову зробити популярною «човникову» торгівлю родом із 90-х. На відомому оптовому ринку Лалелі в Стамбулі, що колись виріс і розвинувся завдяки російським «човникам», знову помітили росіян із «набитими картатими сумками». Таку інформацію публікує турецька Turizmgazetesi.

“Після того, як багато західних брендів залишили російський ринок, російські громадяни почали їздити до Туреччини спеціально для човникової торгівлі”, – пишуть у турецьких ЗМІ. При цьому об’єктом закупівель виступають в основному європейські бренди, що пішли з Росії — такі як Zara, Bershka, Uniqlo, Dior, Gucci та їм подібні.

Як запевняють у турецькій пресі, човниковий туризм, перший із видів туризму, який «засвоїла» Росія, обіцяє знову стати вигідним. Продукція, придбана в Лалелі в Туреччині, може продаватися в Росії з прибутком 30% під час продажу оптом, і до 200% при оплаті в роздріб.

При цьому турецька сторона прогнозує, що споживачі в Росії ще довго окупатимуть «човникову торгівлю». Вона дасть змогу росіянам придбати брендову продукцію, яку вони не можуть знайти у своїй країні. А Туреччина у свою чергу займе перше місце за обсягами цієї торгівлі.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини