ГоловнаLifeStyle120 мільйонів переглядів. «Палац Путіна» Навального – найпопулярніший документальний фільм року

120 мільйонів переглядів. «Палац Путіна» Навального – найпопулярніший документальний фільм року

Фільм «Палац Путіна», підготовлений ​​Олексієм Навальним, виявився найпопулярнішим фільмом, опублікованим в Інтернеті в 2021 році. Двогодинний документальний фільм з 19 січня по сьогодні подивилися на YouTube понад 120 мільйонів людей.

Фільм «Палац Путіна. Історія найбільшого хабара» підготувала команда, пов’язана з Фондом боротьби з корупцією. Влітку організація була заборонена та вважалася екстремістською. У вересні Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти свого засновника Олексія Навального та деяких його соратників, звинувативши їх у створенні, керівництві та діях від імені екстремістської організації.

У фільмі “Палац Путіна” автори вказали, що розкішний особняк на березі Чорного моря вартістю близько 100 мільярдів рублів належить президентові Росії. Його будівництво мали профінансувати компанії, власники яких тісно пов’язані з Володимиром Путіним. Президент Росії заперечував, а бізнесмен Аркадій Ротенберг заявив, що палацовий комплекс є його власністю.

Вердикт Навального

Продюсер та автор фільму Олексій Навальний з кінця березня поточного року відбуває покарання у колонії загального режиму Володимирської області. Активіста опозиції було засуджено до умовного покарання кілька років тому за звинуваченням у розкраданні фінансових коштів. На початку року суд ухвалив виконати цей вирок та засудити Навального до покарання у вигляді позбавлення волі на строк близько 2,5 років у колонії суворого режиму. Наприкінці березня опозиціонер оголосив голодування. За кілька тижнів він перервав її на прохання лікарів.

У листопаді колишні ув’язнені виправної колонії, де знаходиться Олексій Навальний, повідомили ЗМІ, що опозиціонер зазнає там переслідувань. Іншим ув’язненим було заборонено розмовляти з ним, і при цьому вони мали демонстративно слідувати за ним.

Свіжі новини

Погода

Також читайте