Росія є стороною конфлікту, а не посередником – Шарль Мішель

На жаль, Росія не відповіла позитивним кроком Україні щодо імплементації угод Мінська, і тому наші економічні санкції проти Росії залишаться в силі.

Під час свого першого візиту на схід України з президентом Володимиром Зеленським я висловив однозначну підтримку ЄС суверенітету та територіальній цілісності країни. Ганебна реальність полягає в тому, що люди продовжують тут вмирати і стикаються з жахливими наслідками конфлікту.

Повна імплементація Мінських домовленостей – єдиний шлях вперед. Поки повна реалізація не стане реальністю, санкції ЄС проти Росії залишатимуться чинними. Спільно з президентом Володимиром Зеленським на лінії зіткнення в Луганській області заохочуйте повне відкриття всіх пунктів в’їзду/виїзду.

Це життєво важливо для підтримки зв’язків між людьми та надання послуг через лінію контакту.

Джерело: Офіційна сторінка Ради Європи в Україні

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Дискусія “Право на доступ до публічної інформації як необхідна складова демократичних змін”

Галина Смірнова, керівниця проекту «Зміцнення свободи медіа, доступу до інформації та посилення системи суспільного мовлення в Україні», взяла участь у модерованій дискусії «Право на...

Україна вперше здійснила добровільний внесок до бюджету Ради Європи

Сьогодні у Страсбурзі була завершена процедура здійснення добровільного внеску України до бюджету Ради Європи у обсязі 400 тисяч доларів США. Фінансова ситуація в РЄ різко...
Погода

Останні новини