Свіжі новини

Митні питання в країна Південно-Африканської Республіки

Митні правила не створюють жодних проблем для туристів. Після приземлення в міжнародних аеропортах або під час перетину кордону у пункті пропуску Ви проходите паспортний контроль. Заповнюється декларація англійською мовою, в якій Ви вказуєте суму наявної у Вас валюти, перераховуєте ювелірні та інші цінності. Пред’являється тільки паспорт, хоча можуть попросити показати запрошення та документ про іммунізацію (у разі в’їзду з країн до поширені інфекційні захворювання).

Відповідно до митного законодавства ПАР в країну можна безмитно ввезти:

цигарки – 400 шт.сигари – 50 шт.цигартовий або люльковий тютюн – 250 гвино–2лінші спиртні напої–1лпарфуми – 50 млтуалетну воду – 250 млподарунки, сувеніри та інші товари на суму 500 рандів (близько 60 дол США).

Особам до 18 років не дозволяється провезення тютюну і алкоголю. Заборонено ввезення зброї (на мисливську зброю вимагається спеціальна ліцензія терміном на 180 днів, яка одержується в місці перетину кордону) і наркотиків, а також свіжих овочів та фруктів. Заборонено вивезення необроблених діамантів, а на вироби з коштовних металів та діаманти треба мати відповідний сертифікат з магазину. Для вивезення шкір диких тварин потрібен дозвіл державної ветеринарної служби.

Ввезення і вивіз валюти не обмежений, у тому числі в дорожніх чеках і за кредитними картками. Ввезення та вивезення місцевої валюти обмежується сумою не більше 500 ZAR на особу. На всій території країни Ви можете розрахуватись за товари та послуги міжнародними кредитними картки “Амерікен експрес”, “Віза”, “Мастер кард”, “Дайнерз клаб” та ін. При вивезенні товару на кордоні або в аеропортах Вам повернуть готівкою суму податку на додану вартість (VAT) в розмірі 14% від вартості придбаних товарів за пред’явленими чеками з магазинів

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

Не пропусти