Свіжі новини

Безпека в Нігерії. Безпекова ситуація

У зв`язку із терористичними загозами Посольство України в Нігерії переконливо просить громадян України утриматись від поїздок до наступних штатів, міст та території Нігерії:

1)    Штат Баучі (Bauchi State);

2)    Штат Гомбе (Gombe State);

3)    Штат Кано (Kano State);

4)    Штат Насарава (Nassarawa State);

5)    Місто Окене (Okene city);

6)    Місто Варрі (Warri city);

Посольство України в Нігерії переконливо просить громадян України виключити всі поїздки, окрім найважливіших, для відвідування наступних штатів, місць та території Нігерії:

1)    Штат Кадуна (Kaduna State);

2)    Штат Джігва (Jigwa State);

3)    Штат Катсіна (Katsina State);

4)    Штат Сокото (Sokoto State);

5)    Штат Кеббі (Kebbi State);

6)    Штат Плато (Plateau State), насамперед райони Рійом та Баркін Ладі (Riyom and Barkin Ladi Areas);

7)    Регіон Окене в Когі Штат (Okene region of Kogi State).

Також читайте:  Умови працевлаштування в Нігерії
Також читайте:  Рекомендації щодо правил поведінки в Нігерії

В Нігерії наявні високі ризики здійснення терористичних атак, особливо у відповідь на дії уряду, такі як введення надзвичайного стану на охоплених хвилею насилля територіях. Також, існує загроза атак з боку екстремістів у відповідь на участь нігерійських військових у міжнародній військовій операції на Півночі Малі.

Окрім того, на території Нігерії діють злочинні угрупування, в т.ч. й в столицях штатів, котрі вдаються до нападів, збройних пограбувань, викрадень. Викрадення іноземців можуть здійснюватись як з фінансовою, політичною, так і терористичною метою. Недавні терористичні викрадення стались у північній частині країни, але можуть мати місце в будь-якому місці Нігерії.

Демонстрації та громадські зворушення можуть відбутись у будь-який час. Якщо ви потрапили в будь-які конфліктні ситуації, негайно залиште небезпечне місце.

Перш ніж здійснити будь-яку подорож по Нігерії, намагайтесь отримати професійну консультацію з питань безпеки. Будьте пильними весь час, тримайте інших в курсі ваших планів подорожі. Під час перебування в Нігерії уважно слідкуйте за новинами.

Також читайте:  Надання медичних, соціальних послуг в Нігерії

Про випадки порушення Ваших прав та законних інтересів, а також у разі потрапляння у складні без пекові умови чи надзвичайні ситуації, негайно повідомляйте Посольство.

Також читайте:  Умови працевлаштування в Нігерії

В Нігерії періодично в сезон дощів (з червня по жовтень) виникають паводки майже на всій території країни. В зв’язку з цим, існує ризик передачі різних інфекційних захворювань під час сезону дощів.

Щодо безпеки дорожнього руху

Відсутність належного державного регулювання в сфері експлуатації засобів пересування, призводять до значної кількості аварійних ситуацій на дорогах.

Окрім того, експерти зазначають що не зважаючи на те, що до будівництва автошляхів залучені провідні іноземні компанії з європейських країн, стан доріг в країні й надалі залишається незадовільним. До цього призводить відсутність належної інфраструктури їх обслуговування, важкі кліматичні умови та корумпованість дозвільної системи і контрольних органів.

Також читайте:  Митні правила в Нігерії

Сукупність таких чинників призводить до збільшення кількості аварійних випадків на дорогах (в першу чергу федерального та регіонального значення) зі значною кількістю людських жертв.

 Шахрайство: нігерійські листи або «афера 419».

Схема отримала назву «419» за відповідною статтею кримінального кодексу Нігерії. УСІ повідомлення, що надходять електронною поштою, про виграш в лотерею, спадок, допомогу у переводі великої суми грошей за винагороду і т.п. Є ШАХРАЙСТВОМ. Посольство не рекомендує реагувати на такі листи, і тим більше надсилати копії своїх паспортних документів, реквізити банківських рахунків, здійснювати банківські перекази навіть незначних сум. Перед прийняттям рішення Посольство радить детальніше ознайомитися з матеріалами на тему «scam 419» («афера 419», «схема 419»), які розміщені в мережі Інтернет.

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

Не пропусти