ГоловнаПольщаНайглибший басейн в світі тільки що відкрився в Польщі

Найглибший басейн в світі тільки що відкрився в Польщі

У Польщі зараз знаходиться найглибший басейн в світі з готельними номерами, підводними тунелями і печерами. Цей рекордний басейн також є ідеальним місцем для тренувань як професійних, так і початківців аквалангістів. Найглибша точка басейну, відома як Глибока точка, має глибину 45 метрів і може вмістити в 27 разів більше води, ніж середній басейн! Він також функціонує як ідеальний навчальний центр для дайверів.

Дайверам тут є що досліджувати, в тому числі виступи, корабельні аварії, руїни майя і підводні печери. Тут також є багато можливостей для тих, хто не займається дайвінгом, вони можуть спостерігати за підводним світом з підводного тунелю, оскільки в готелі Deepspot є готельні номери, з яких відкривається приголомшливий вид на внутрішню частину басейну.

Польський інструктор з дайвінгу Пшемислав Кацпшак сказав: «Тут немає чудових рибних або коралових рифів, тому море не замінить, але це безперечно гарне місце для навчання і тренувань, щоб безпечно пірнати у відкритій воді. Тут весело, це дитячий садок для дайверів!”

Про найглибший басейн в світі

У Польщі відкрився багатомільйонний пул в Мщонові, красивому місті в Варшаві, Польща. Він був побудований з використанням приблизно 1100 тон сталі і тепер відкритий для відвідування. Тим самим Deepspot повалила з престолу італійський Y-40 Deep Joy, колишній найглибший басейн в світі.

Deepspot в основному призначений для практики дайверів всіх рівнів і обійшовся приблизно в 10,6 мільйона доларів! На реалізацію цього проекту пішло більше двох років.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини