Влада ОАЕ ввели нові багаторазові візи терміном на 6 місяців

Федеральне управління по ідентифікації і громадянства Об’єднаних Арабських Еміратів представило новий тип віз – вони будуть діяти протягом шести місяців і будуть давати право на багаторазовий в’їзд в країну.

Візи призначені для претендентів на «золотий» вид на проживання – окремих категорій громадян, що оформляють резидентські візи ОАЕ на 5 або 10 років. Очікується, що протягом шести місяців претенденти можуть дотриматися всіх формальностей і отримати довгострокову візу, при цьому вони можуть вільно залишати країну і подорожувати.

Вартість шестимісячної візи становить 1150 дирхамів, після закінчення терміну дії її можна буде продовжити. На отримання такої візи можуть претендувати інвестори, підприємці, лікарі і вчені, винахідники і власники докторських ступенів, спортсмени, творчі працівники, програмісти і дослідники, а також видатні учні шкіл та студенти університетів.

Оформити заявку можна на сайті https://smartservices.ica.gov.ae. У разі, якщо заявка вимагає уточнень, необхідно внести їх протягом 30 днів і повторно відправити запит. Після третього повернення заявки вона автоматично анулюється – в цьому випадку потрібно буде подавати документи заново.

Варто нагадати, що система «золотих» віз з’явилася з ініціативи Його Високості шейха Мухаммеда бен Рашида Аль Мактума, віце-президента, прем’єр-міністра ОАЕ і правителя Дубая. З моменту запуску програми було випущено більше семи тисяч віз. Подати заявку на оформлення «золотий» візи можна на сайті https://business.goldenvisa.ae/. Статус розгляду заявки зможуть перевіряти також і всі зацікавлені урядові установи. Візи видаються на 5 або 10 років.

  В Абу-Дабі оприлюднили статистику смертності після вакцинації

Уже сьогодні в числі власників привілеї – інвестори, вчені, спортсмени та члени їх сімей, а також інші обдаровані іноземці. В цілому 10-річні резидентські візи отримали представники 103 національностей. Нова система стала драйвером зростання для сектора нерухомості. Зокрема, на «золоті» візи можуть претендувати покупці нерухомості на території ОАЕ з обсягом інвестицій від 5 млн дирхамів (US $ 1,36 млн).

На «золоті» візи можуть претендувати письменники, автори, дизайнери, історики та дослідники в різних областях знань, мистецтв та ін. Для подачі заявки вони повинні бути резидентами ОАЕ, мати опубліковані праці або бути учасниками виставок, інвестувати в ОАЕ, а також 36 годин в рік присвячувати волонтерській роботі.

  В Абу-Дабі оприлюднили статистику смертності після вакцинації

З 1 грудня 2020 року влада Дубай істотно розширюють систему 10-річних «золотих» віз з метою залучення в країну і утримання на її території висококваліфікованих іноземців. Зокрема, претендувати на отримання 10-річної резидентної візи може будь-який лікар, а також вчені з різних областей і експерти в області обробки даних. Заявки на оформлення «золотих» віз можуть подавати інженери в областях електроніки, комп’ютерних наук та програмування, а також студенти ряду університетів із середніми балами 3,8 і вище.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Дубай розіграє мільйон на літньому торговому фестивалі

Літній фестиваль шопінгу і розваг «Дубайські літні сюрпризи» (Dubai Summer Surprises) пройде в Дубай з 24 червня по 4 вересня 2021 року. Жителів і...

На штучних островах Дубай відкриється найдовший приватний пляж

Один з найдовших пляжів Дубай Rainbow Beach готується до прийому гостей на штучному архіпелазі «Серце Європи» (The Heart of Europe), в 4 км від...

Продаж нерухомості в Дубаї продовжує відновлення

Згідно з новими дослідженнями, продаж нерухомості в Дубаї був найвищим за останні 16 місяців. За даними Mo’asher, офіційного індексу цін продажів від Департаменту Земель Дубая...

Дубай розраховує залучити на відпочинок заможних туристів за допомогою зіркових блогерів

Туристичні влади Дубай почали запрошувати учасників популярних західних телешоу і зіркових блогерів для популяризації Емірату як місця відпочинку для заможних людей. «Це наші нові посли,...
Погода

Останні новини