ГоловнаВізиОАЕ вводять багаторазові туристичні візи для всіх національностей

ОАЕ вводять багаторазові туристичні візи для всіх національностей

Згідно останніх новин, Кабінет міністрів ОАЕ схвалив пропозицію про видачу багаторазових туристичних в’їзних віз для всіх національностей. Цей крок послідував за відродженням туризму в Еміратах. Як повідомляється, кабінет міністрів також затвердив «віртуальну візу» – нову категорію віз, яка дозволить людям працювати онлайн з Дубая незалежно від того, де знаходиться їх офіс.

Оскільки можливість багаторазового туристичної візи буде доступна для всіх національностей, ця віза матиме термін дії 90 днів, що обмежить можливість повторного в’їзду після закінчення затвердженого тримісячного терміну дії. Повідомляється, що це нова пропозиція дозволить людям багаторазово в’їжджати в Емірати і виїжджати з них.

Нове правило узгоджується з декількома ініціативами, які недавно були схвалені Кабінетом міністрів під час зустрічі під головуванням Його Високості шейха Мохаммеда бін Рашида Аль Мактума, віце-президента і прем’єр-міністра ОАЕ і правителя Дубая. Цей крок також спрямований на позиціонування ОАЕ як ідеального туристичного і робочого місця.

ОАЕ вводять багаторазові туристичні візи
ОАЕ вводять багаторазові туристичні візи (Фото unsplash)

Шейх Мохаммед запевнив, що уряд докладе всіх зусиль для продовження розробки гнучких ініціатив і програм для розвитку ОАЕ як одного з кращих урядів в світі, що забезпечує найкращу якість життя для жителів і громадян.

Крім того, щоб залучити досвід і таланти з усього світу, Кабінет міністрів ОАЕ затвердив нову схему віддалених робочих віз, яка дозволить віддаленим працівникам з усього світу працювати віддалено з ОАЕ. Це буде віза терміном на один рік, яка дозволить іноземцям в’їжджати в Об’єднані Арабські Емірати на умовах самоспонсорства, крім роботи відповідно до умов, які будуть надані разом з візою.

Свіжі новини

Погода

Також читайте