Нова ера чистої електроенергії в ОАЕ

Програма мирної ядерної енергетики ОАЕ полягає у створенні більш чистого, світлого майбутнього нашої нації.

ОАЕ вступили в історично нову еру чистого виробництва електроенергії. Перший блок АЕС Барака розпочав комерційні операції; перший для арабського світу – джерело чистої електроенергії та гордість за нашу націю.

Цей момент, що змінює гру, означає, що перший блок станції Барака зараз постачає тисячі мегават беземісійної електроенергії 24 години на добу, сім днів на тиждень, впродовж більше 60 років. Ця цифра лише зростатиме і ще три енергоблоки будуть на шляху до виробництва чистої електроенергії в найближчі роки.

Ця величезна кількість чистої електроенергії допоможе ОАЕ досягти величезних успіхів у досягненні своїх цілей щодо зміни клімату і стати світовим лідером у галузі чистої енергетики.

Нова ера чистої електроенергії ОАЕ

Збереження навколишнього довкілля

Початок комерційних операцій означає значний прогрес у прихильності ОАЕ декарбонізації та зусиллям по боротьбі із глобальними змінами клімату.

На сьогодні перший блок станції Барака є найбільшим генератором електроенергії в ОАЕ.

По мірі зростання населення ОАЕ та розвитку нових економічних та промислових секторів, зростає і наша потреба в енергії. Станція Барака забезпечує нас чистою електроенергією, щоб підтримувати роботу будинків, шкіл та підприємств, одночасно захищаючи наші цінні та унікальні екосистеми.

  У Дубай заборонили кальян і обіди на терасах

Нова ера чистої електроенергії ОАЕ

Двигун зростання ОАЕ

Атомна електростанція Барака забезпечує процвітання наших громад та має значні економічні, соціальні та екологічні вигоди.

Комерційні операції першого блоку станції Барака – це результат десятирічних зусиль наших багатонаціональних команд під еміратським керівництвом щодо реалізації бачення чистої енергетики в ОАЕ.

Станція Барака є агентом позитивних змін, оскільки постачає чисту електроенергію, робить великі кроки у боротьбі зі зміною клімату, створює робочі місця та підтримує галузі, сприяє науково-дослідному і технологічному прогресу.

Нова ера чистої електроенергії ОАЕ

Командні зусилля

Позитивної історії успіху станції Барака можна було досягти лише спільними зусиллями через партнерські стосунки та безліччю організацій, що працюють разом.

  Дубай підтвердив 100%-ву готовність до «ЕКСПО-2020»

Співпраця Корпорації ядерної енергетики Еміратів (ENEC) з усіма партнерами та зацікавленими сторонами сприяла здійсненню ядерної програми світового класу, якою повинні пишатися ОАЕ.

Нова ера чистої електроенергії ОАЕ

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Дубай підтвердив 100%-ву готовність до «ЕКСПО-2020»

Дубай на 100% готовий до проведення всесвітньої виставки «ЕКСПО-2020», заявив Його Високість шейх Мухаммед бен Рашид Аль Мактум, віце-президент, прем'єр-міністр ОАЕ і правитель Дубая. «У...

Священний місяць Рамадан: більше, ніж просто піст

Рамадан - це назва дев’ятого місяця в ісламському календарі, який є місячним календарем, заснованим на місячних циклах місячних фаз. Хоча Рамадан в народі відомий...

Влада ОАЕ ввели нові багаторазові візи терміном на 6 місяців

Федеральне управління по ідентифікації і громадянства Об'єднаних Арабських Еміратів представило новий тип віз - вони будуть діяти протягом шести місяців і будуть давати право...

Авіакомпанія Emirates оголосила про перегляд політики повернення та обміну квитків

Авіакомпанія Emirates оголосила про перегляд політики повернення та обміну квитків, пропонуючи клієнтам ще більше впевненості і гнучкості при плануванні поїздок. Квитки, придбані до 30 вересня...
Погода

Останні новини