Свіжі новини

Посол Сумі взяв участь у церемонії передачі цифрової системи радіозв’язку Національній поліції України

14 грудня у приміщенні Міністерства внутрішніх справ України відбулася церемонія передачі японської цифрової системи радіозв’язку Національній поліції України. З японської сторони у заході взяв участь Посол Японії Шігекі Сумі, а з української – Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та Голова Національної поліції України Сергій Князєв.

Також читайте:  Дмитро Сенік провів зустріч з послом Японії в Україні

Цифрова система радіозв’язку, яка через ЮНОПС була надана Японією для підвищення безпеки і якості поліцейського радіозв’язку в Україні та підвищення рівня безпеки громадян, буде розгорнута в Сумській області.

Посол Сумі взяв участь у церемонії передачі цифрової системи радіозв'язку Національній поліції України

Під час церемонії Арсен Аваков та Сергій Князєв висловили щиру подяку за допомогу Японії, у тому числі й даний проект. У свою чергу, Посол Сумі сказав, що Японія надала Міністерству внутрішніх справ України 2 200 патрульних автомобілів, 9 000 комплектів зимової уніформи, медичне обладнання, а також обладнання для розмінування. Крім того, Посол Сумі зазначив, що найближчим часом завершує свою місію в Україні та повертається до Японії, у зв’язку з чим висловив щиру подяку Арсену Авакову та іншим представникам міністерства за їх співпрацю під час його каденції.

Також читайте:  Президент України прийняв Посла Японії Шігекі Сумі
Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

Не пропусти