Свіжі новини

Посол Сумі відвідав Харків

28-29 вересня Посол Сумі перебував із візитом у Харківській області. Його супроводжували представники п’яти японських компаній.

 28 вересня посол Сумі зустрівся з Головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною. Під час зустрічі він розповів про проекти безвідплатної допомоги, що були реалізовані Японією у Харківській області (підтримка Харківського обласного хоспісу, Українського науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності, Національного театру опери та балету та ін.), а також про ділове співробітництво між японськими та українськими компаніями. Крім того, представники японських компаній, які також були присутні на зустрічі, обговорили можливість ділового співробітництва з Харківською областю, зокрема в галузі інформаційних технологій.

  У свою чергу Юлія Світлична подякувала Послу Сумі за участь у Харківському міжнародному економічному форумі вже другий рік поспіль, а також висловила щиру вдячність за допомогу Японії, надану Харківській області.

 Посол Сумі провів зустріч та обмінявся думками з представниками компанії I3DESIGN, яка розробляє програмне забезпечення у співпраці з японськими компаніями. Делегація також відвідала захід у Харківській торгово-промисловій палаті, під час якого змогла отримати інформацію щодо інвестиційного клімату області та нових тенденцій в торгівлі.

 29 вересня Посол Сумі взяв участь у X Міжнародному економічному форумі. Він виступив з промовою під час пленарного засідання Форуму та розповів про інвестиції японських компаній в Україні та можливості ділової співпраці з малими і середніми підприємствами Японії. Крім того, Посол Сумі привітав створення мовних курсів для студентів IT-спеціальностей в українських вузах.

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

Не пропусти