Свіжі новини

Створення формалізованого міжнародного майданчика покликане якісно посилити міжнародний вимір роботи на кримському напрямі

«Створення формалізованого міжнародного майданчика покликане якісно посилити міжнародний вимір роботи на кримському напрямі», – заявила перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова під час зустрічі з пані послом Сполученого Королівства в Україні Меліндою Сіммонс

Еміне Джапарова детально ознайомила співрозмовницю із системними порушеннями Росією міжнародного права на тимчасово окупованому півострові та наголосила на важливості створення спеціалізованого міжнародного формату, «Кримської платформи», покликаного систематизувати координацію міжнародних заходів на вищому та інших політичних рівнях. «Ініціатива має посилити актуальність кримського питання для міжнародної спільноти», – наголосила перша заступниця міністра.

Також читайте:  Розширення та диверсифікація програми технічної допомоги Україні

У свою чергу Мелінда Сіммонс запевнила у незмінності позиції Лондона, яка полягає у необхідності повернення Росією Криму та висловила готовність і надалі спільно діяти разом з Україною у цьому напрямі.

Також читайте:  Двостороння торгівля між Україною та Великою Британією

Українська та британська дипломатки високо оцінили проєкти з розвитку жіночого лідерства, які наразі реалізуються МЗС та Дипломатичною академією України та погодилися із необхідністю їх розвивати.

Окрема увага була приділена проектам публічної дипломатії, які розроблені МЗС з метою подолання гібридних загроз.

Сторони також обговорили широкий спектр двосторонніх питань, підтвердивши зацікавленість у найшвидшому підписанні Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Великою Британією, а також перспективи проведення політичних консультацій між зовнішньополітичними відомствами двох країн.

Також читайте:  Візит радниці з питань запобігання конфліктів до Маріуполя

Еміне Джапарова подякувала за політичну та практичну підтримку України з боку Сполученого Королівства і висловила сподівання на подальшу плідну взаємодію сторін у протистоянні російській агресивній поведінці.

Також читайте:  Розширення та диверсифікація програми технічної допомоги Україні
Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

Не пропусти