Кремль заявляє, що будь-яке введення військ НАТО в Україну посилить напругу

Кремль заявив у п’ятницю, що будь-яке розміщення військ НАТО в Україні призведе до подальшої напруженості біля російських кордонів і змусить Москву вжити додаткових заходів для забезпечення власної безпеки.

У четвер НАТО висловило занепокоєння великим нарощуванням російських військових біля Сходу України після того, як Росія попередила, що серйозна ескалація конфлікту в Донбаському регіоні України може “знищити” Україну.

Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков заявив журналістам у п’ятницю, що ситуація на лінії зіткнення на сході України між українськими урядовими силами та підтримуваними Росією сепаратистськими силами є досить лякаючою і що там відбуваються багаторазові “провокації”.

Міністр оборони США Ллойд Остін у четвер поспілкувався зі своїм українським колегою Андрієм Тараном та “засудив нещодавню ескалацію російських агресивних та провокаційних дій на сході України”, заявив Пентагон.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Україна запросила французький бізнес до участі у Великому будівництві

У ході робочого візиту до Франції міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч бізнес-ради з представниками великого та середнього французького бізнесу. Співорганізатором виступила організація...

Україну та Молдову об’єднує не лише спільний кордон

4 серпня міністр закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова Олег Цуля здійснив перший свій візит у статусі міністра в Україну, під час якого...

Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у низки країн

Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у Посла Грецької Республіки Васіліоса Борноваса та Посла Канади Лариси Галадзи.
  МЗС заявляє, що військова підготовка Росії біля кордону "суттєво збільшує дезінформацію та пропаганду"
Під час розмови з Послом Грецької Республіки...

Володимир Зеленський представив колективу МЗС нового очільника відомства

Президент України представив нового міністра закордонних справ Вадима Пристайка. Звертаючись до працівників МЗС біля будівлі міністерства, Глава держави зауважив, що радий особисто познайомитися з українським...
Погода

Останні новини