Свіжі новини

Казахстан приєднався до міжнародної акції «Запали свічку пам’яті»

Міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», присвячена 85-тим роковинам Голодомору, покликана об’єднати українців усього світу та іноземних громадян задля пам’яті про один з найбільших злочинів в історії людства ХХ століття.

10 вересня 2018 року Посольство України в Республіці Казахстан, українська громада Казахстану та казахстанські науковці долучились до Міжнародної акції, присвяченої 85-м роковинам Голодомору «Запали свічку пам’яті».

Зранку в Українській греко-католицькій церкві Св. Йосифа в Астані відбувся молебень за загиблими під час Голодомору ’32-’33 років. Поминальне богослужіння відправив отець Андрій. У своїй промові він наголосив, що це богослужіння є проявом солідарності з українцями всього світу в молитовному спомині мільйонів жертв Голодомору. Участь у службі взяли парафіяни церкви, окремі представники діаспори, дипломати Посольства.

Казахстан приєднався до міжнародної акції «Запали свічку пам’яті» Казахстан приєднався до міжнародної акції «Запали свічку пам’яті» Казахстан приєднався до міжнародної акції «Запали свічку пам’яті»

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

Не пропусти