Свіжі новини

Заслужений діяч мистецтв України привітала Ірак з нагоди свята Ід Аль-Адха

28 серпня 2018 року Посол Республіки Ірак в Україні Бакір Ахмед Аль-Джаф провів у Посольстві зустріч з професором Київського національного університету культури і мистецтв пані Майєю Федорівною Купцовою, яка привітала Уряд та народ Іраку з нагоди свята Ід аль-Адха, побажавши встановлення миру та стабільності на всій території Іраку, відбудови  територій, зруйнованих терористичним угрупуванням «ДААШ» («ІДІЛ»), а також відновлення провідної ролі Іраку на Близькому Сході.

У свою чергу, Й.В. Пан Посол привітав Шановну Гостю та висловив подяку за щирі привітання, підкресливши, що свято Ід аль-Адха є знаковим для всіх народів світу, а також зазначивши, що мусульмани в Іраку беруть участь у святкуваннях представників інших релігій, висловивши побажання, щоб Всемогутній Аллах благословив добром і милістю як дружні народи Іраку та України, так і всі народи світу.

Під час зустрічі Сторони також обговорили взаємоважливі проблеми, зокрема співробітництво обох країн у галузі освіти та наукових досліджень.

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

Не пропусти