свіжі новини

Дні Данії 2018 року в Україні розпочалися

3-го жовтня, ми стартували з нашими Днями Данії 2018 року – цього разу ми привезли данську культуру до Дніпра. Місяці напруженої роботи увінчалися багатогранною насиченою програмою, яка включала різноманітні теми: архітектура та міські трансформації, дитяча література, джазова музика, бадмінтон, демократичне управління та виборчи механізми, данська кухня та велосипедна культура. Вже третій рік поспіль ми проводимо Дні Данії, і композиція заходів змінюється щороку залежно від особливостей та очікувань приймаючого міста.

Дні Данії 2018 року в Україні розпочалися

Перший день Днів Данії ми розпочали з презентацій по архітектурі і дитячої літератури та з блискучого джазового коцерту! Поки данський автор Гленн Рінгведд розповідав дітям про свої книги в центральній міській бібліотеці Дніпра, посол Рубен Мадсен взяв участь у нашому архітектурному семінарі в великій конференц-залі обласної адміністрації, присвяченому трансформації міст, куди головним спікером був запрошений данським архітектор з агенції URBAN POWER Руне Вайле. Увечері в Дніпровській академії музики відбулося офіційне відкриття, на якому Посольство Данії в Україні презентувало фантастичне джазове сузір’я “Квартет Днів Данії”. Вечір завершився офіційним прийомом.

Також читайте:  Нова сонячна електростанція в Житомирській області
Також читайте:  Дружба між Україною та Данією постійно зміцнюється

Дні Данії 2018 року в Україні розпочалися

Наступний день теж запропонував дняпрянам широкий вибір подій. Ранок був присвячений бадмінтону – грі, в якій данці вважаються одними з найкращих в світі. Данський тренер Майкл Рід і датський гравець Андреас Хоффман були запрошені в Дніпро, щоб розповісти і показати, як бадмінтону навчається і як в нього грають в Данії. Повернувшись до музичної академії Дніпра, наш “Квартет Днів Данії” організував майстер-клас джазу для студентів та зацікавлених музикантів. У той же час Харальд Йепсен, який представляє IFES в Україні, зустрівся з місцевими молодіжними організаціями для обговорення механізмів демократії. І великим фіналом дня, звичайно, став наш Данський Вечір у Музеї українського живопису. Тут ми запропонували до уваги всіх, хто долучився до нашої програми, чи найкраще поєднання продуктів данського культурного експорту: в цей вечір данська кухня поєдналася з данським пивом і – знову ж таки! – музикою, бо наш джазовий колектив потішив присутніх ще одним яскравим виступом.

Також читайте:  Зустріч Українсько–Данського енергетичного центру із данським бізнесом

Дні Данії 2018 року в Україні розпочалися

Дні Данії 2018 в Дніпрі традиційно завершилися нашими велосипедними подіями, які ми організовуємо щороку за допомогою місцевих вело-активістів. В Дніпрі ми не зрадили традицій: минулої п’ятниці ми поспілкувалися з жителями Дніпра про проблеми міста і як данський досвід та розумні рішення можуть стати в нагоді місту, що розвивається – місто, яке плекає амбіції стати прикладом для інших українських міст. І нарешті, вело-пробіг минулої суботи! Кращої погоди не можна було уявити – день був сонячним і теплим. На фініші, на березі Дніпра, на учасників вело-пробігу чекали вікторини та конкурси – звичайно ж, з призами.

Також читайте:  Данська Силіконова Долина?

Дні Данії 2018 року в Україні розпочалися

Дякуємо Дніпру і всім дніпрянам за чудовий час разом! Приємне знайомство, яке ми, впевнені, перетвориться на щиру дружбу. Ми вже зараз з нетерпінням очікуємо майбутніх зустрічей! У цьому місті нас зустріли з ентузіазмом та готовністю допомогти – було здорово відчувати себе бажаними гостями! Молодці, Дніпро – ви чудові!

Також читайте:  Новопризначений посол Королівства Данії в Україні вручив копії своїх вірчіх грамот

Дні Данії 2018 року в Україні розпочалися

Ми зібрали для вас найкращі фотографії з Днів Данії у Дніпрі, і ми хочемо поділитися з вами кращими моментами.

Latest Posts

не пропусти