свіжі новини

Данська Силіконова Долина?

Уряд Данії оприлюднив інформацію про грандіозний проект: створення дев’яти штучних островів біля узбережжя острова Зеландії на околицях данської столиці.

Проект розширить промисловий простір Avedøre Holme і створить місце для більш ніж 380 компаній і 12,000 робочих місць в галузях біотехнології, фармацевтики та біології.

Архітектурна компанія Urban Power – це саме вони розробили ідею, і для архітекторів пріоритетом було те, щоб земля, відвойована у моря, була не просто індустріальним простором. Дев’ять островів також будуть містити рекреаційні об’єкти, як для спорту, так і для відпочинку, які будуть доступні мешканцям Відовре – передмістя Копенгагена, до якого належатимуть майбутні острови. Більш того, на самих островах та навколо них буде місце і для дикої природи – як на суші, так і в морі.

Також читайте:  Дружба між Україною та Данією постійно зміцнюється
Також читайте:  Дружба між Україною та Данією постійно зміцнюється

Цей проект наглядно демонструє, як саме Данія намагається вирішувати виклики майбутнього: з думками про навколишнє середовище та своїх громадян.

На найбільшому острові штучного архіпелагу буде побудовано найпотужніший сміттєпереробний завод в Північній Європі: його потужності буде достатньо для переробки відходів всього міста, а це близько 1,5 млн. жителів.

Все це сміття буде перероблятися у чисту воду, матеріальні ресурси і біогаз.

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

не пропусти