Свіжі новини

Комітет із закордонних справ закликає до звільнення полонених моряків та затриманих суден

Комітет із закордонних справ, оборони та безпеки Сенату одноголосно підтримав (28.11.2018) позицію Міністерства закордонних справ ЧР, яке закликає до звільнення полонених моряків та затриманих суден, а також  нагадує про територіальну цілісність України.

«Постанова стосується конфлікту між Російською Федерацією та Україною, оскільки нам відомо, що там був здійснений напад на судна України з боку Росії. Сьогоднішня постанова закликає звільнити моряків, затримані судна та нагадує про територіальний суверенітет України, про який йдеться і в цьому випадку, оскільки справа стосується моря, яке завжди належало Україні», – підбив підсумки переговорів Комітету його голова Павел Фішер, котрий водночас підкреслив, що позиція сенаторів була одностайною і за постанову проголосували усі присутні члени Комітету. У обговоренні цієї актуальної теми також взяли участь експерти з Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони.

Також читайте:  Розбудова системи забезпечення якості освіти в Україні: виклики та перспективи
Також читайте:  День слов’янських Апостолів Кирила та Мефодія

«Ми повертаємося до питання Криму, який був незаконно відібраний Росією. Це речі, які потрібно сприймати дуже делікатно, бо те, що зараз відбувається в Україні, завтра може відбуватися десь на півночі Європи. Це питання безпеки усієї Європи, про яку тут йдеться насамперед», – пояснив голова Комітету Павел Фішер.

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

Не пропусти