свіжі новини

VI Бакинський Міжнародний гуманітарний форум

25 жовтня в Центрі Гейдара Алієва почав роботу VI Бакинський Міжнародний гуманітарний форум.

Як повідомляє АЗЕРТАДЖ, Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв, перша леді Мехрібан Алієва і віце-президент Фонду Гейдара Алієва Лейла Алієва взяли участь в офіційній церемонії відкриття.

У VI Міжнародному гуманітарному форумі на тему «Сформуємо новий світ і нової людини: креативність і розвиток людини» беруть участь понад 580 представників з 86 країн і 24 міжнародних організацій.

Глава держави виступив на форумі з промовою.

Потім заступник голови Уряду Російської Федерації Ольга Голодець зачитала звернення Президента Володимира Путіна до учасників форуму і в своєму виступі зазначила розвиток форуму рік від року, перетворення Баку в центр гуманітарного діалогу.

Також читайте:  В Азербайджані здали завод «SOCAR карбамід» в експлуатацію
Також читайте:  В Азербайджані здали завод «SOCAR карбамід» в експлуатацію

Після виступили заступник генерального секретаря ООН Рашид Халіков, генеральний директор ІСЕСКО Абдулазіз Осман аль-Тувейджрі, заступник генерального директора ЮНЕСКО Гу Ксінг і президент Міжпарламентського союзу Габріела Барон.

Ініціатори форуму, що проводиться з 2010 року, – президенти Азербайджану і Росії. Міжнародний гуманітарний форум – важливий захід, що збирає державних діячів з різних країн, лауреатів Нобелівської премії з різних наукових сфер, керівників авторитетних міжнародних організацій, в тому числі представників політичної, наукової та культурної еліти світу для проведення діалогу, обміну думками та широких обговорень глобальних питань. VI Бакинський Міжнародний гуманітарний форум зберігає в центрі уваги креативні ідеї, які будуть формувати наш майбутній світ, і шляхи їх реалізації. Бажання бачити світ як єдиний простір, і все людство як одне суспільство надихне на створення нових відносин, дозволить проводити більш прогресивні і актуальні обговорення, створить можливість для появи змін в традиційному розвитку людства.

Також читайте:  100 років з дня визволення Баку від більшовицько-дашнацької окупації
Також читайте:  Колір про тині - виставка живопису художника Вугара Мурадова

Після виступів на відкритті форум продовжить роботу в пленарних і робочих сесіях.

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

не пропусти