ГоловнаCOVID Travel NewsУ Німеччині посилюється ізоляція, нові правила для мандрівників

У Німеччині посилюється ізоляція, нові правила для мандрівників

Канцлер Німеччини Ангела Маркель оголосила про продовження карантину під час зустрічі з губернаторами 16 Федеральних Земель країни. Раніше передбачалося, що локдаун буде до 28 березня, але тепер був продовжений до 18 квітня. Крім розширеного блокування, Німеччина також ввела деякі нові заходи і обмеження.

Країна також ясно дала зрозуміти, що ізоляція вплине на великодні свята. Громадське життя буде в основному закрите, щоб обмежити поширення вірусу.

Німеччина проявляє обережність, оскільки рівень зараження значно збільшився з появою нового штаму вірусу, який досяг країни. Новий штам вірусу вперше був виявлений в Великобританії. З появою нового штаму щоденна кількість випадків захворювання на душу населення в Німеччині перевищило показник Сполучених Штатів.

Канцлер Ангела Меркель заявила журналістам в Берліні, що в країні зараз фактично нова пандемія.

Вона заявила в своїй заяві: «По суті, у нас є новий вірус, очевидно, того ж типу, але з абсолютно різними характеристиками, значно більш смертоносний.

У Німеччині тижневий показник на 100000 чоловік в понеділок становив 107 хворих. Приблизно три тижні тому це число було десь в районі 60-ти. Число інфекованих різко зросла, і це стало можливим завдяки новому штаму.

Існує також загальне правило для тесту на COVID-19 для мандрівників, які сідають в літак, що прямує до Німеччини. Влада також розглядає можливість надання безкоштовного тестування всім учням і вчителям шкіл.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини