ГоловнаCOVID Travel NewsУ Німеччині оголосили етапи відкриття країни для туризму: рішення туристів вкрай розчарувало

У Німеччині оголосили етапи відкриття країни для туризму: рішення туристів вкрай розчарувало

МОЗ Німеччини планує скасувати на літо деякі «ковидні» рішення на в’їзд у країну для туристів, зокрема правило 3G. Проте експерти зазначають, що рішення розчаровує: по-перше, скасування анонсовано лише до кінця серпня, тобто? є ризик, що обмеження восени повернуться знову. По-друге, передбачені й обмеження для країн, які вважаються «зоною поширення вірусу», хоча поки що у цьому списку немає жодної країни.

Про те, що з 1 червня Німеччина скасує кілька обмежень на поїздки, запроваджені через COVID-19, місцевим ЗМІ оголосив міністр охорони здоров’я Німеччини Карл Лаутербах. він же зазначив буквально таке:

«До кінця серпня ми припинимо дію правила 3G на в’їзд». Нагадаємо, це правило вимагає від туристів, що в’їжджають, пред’явити дійсний сертифікат про вакцинацію, одужання або тестування для в’їзду в країну. До кінця травня, таким чином, в’їзд до Німеччини дозволено лише тим, хто повністю вакцинований проти COVID-19, тоді як неприщеплені не можуть в’їхати в країну, якщо вони не мандрують із суттєвих причин. У результаті на літній сезон це правило вирішено скасувати, оскільки Європа загалом «скасовує» коронавірус, проте чиновники зберегли можливість перезапуску цього режиму.

Також заявлено, що на тих, хто прибуває з так званих «країн, небезпечних за коронавірусом», як і раніше, поширюватимуться обмеження на поїздки, у тому числі 14-денний карантин після прибуття, незалежно від статусу вакцинації. Нині жодна країна в німецькому списку не розглядається як зона поширення вірусу та нових штамів, проте знову ж таки – таку можливість чиновники зберегли.

«Якщо такі райони будуть визначені, люди, які в’їжджають до країни, мають пройти карантин. Навіть за нижчих показників захворюваності влітку ми повинні зберігати обережність у разі глобальної пандемії», – заявив глава німецького мінохоронздоров’я.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини