ГоловнаНімеччинаТуризм Німеччини відокремлює від катастрофи один крок: літні канікули будуть зіпсовані мільйонам...

Туризм Німеччини відокремлює від катастрофи один крок: літні канікули будуть зіпсовані мільйонам туристів

Над долею залишків літнього туристичного сезону в Німеччині нависла серйозна загроза – фактично німецький туризм відокремлює від катастрофи один крок. Авіахаос у вигляді скасування рейсів, довгих черг і затримок може посилитися можливим безстроковим страйком пілотів Lufthansa. Якщо вона почнеться, то у поєднанні з вже наявним бардаком ситуація в авіаперевезенні досягне «критичної точки» – і в туризмі відбудеться катастрофа, внаслідок якої вже мільйони німецьких туристів залишаться без відпустки.

На даний момент безстроковий страйк під питанням: профспілка Vereinigung Cockpit (VC), до якої входять пілоти Lufthansa, хоче провести голосування в середині сезону за участю 5000 пілотів. Якщо 70% пілотів скажуть «так», страйку таки бути. Причина – вкрай «повільний прогрес» у переговорах щодо заробітної плати. Німецьке інформаційне агентство DPA повідомило, що пілоти хочуть 5% підвищення заробітної плати, а також щомісячного підвищення заробітної плати за темпами інфляції.

Представники перевізника поки що заспокоюють туристів, заявляючи, що хочуть знайти стійке рішення. «Ми хочемо дотримуватись узгодженого переговорного плану. Працюючи разом, ми хочемо знайти стійке рішення між зростанням інфляції та економічними показниками компанії», – заявили представники німецького нацперевізника.

У свою чергу, профспілки заявляють, що найближчим часом страйків не очікується. Але якщо найближчим часом не буде досягнуто домовленостей, влітку можуть бути страйки, незважаючи на повне завантаження всіх літніх рейсів.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини