Німеччина допомагає Україні: додаткові 2 мільйони євро для заходів термінової допомоги ЮНІСЕФ

У 2018/2019 роках Німеччина виділить додаткове фінансування у розмірі 2 мільйонів євро на проект невідкладної допомоги Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ з метою надання базових послуг та гуманітарної допомоги потерпілим від конфлікту дітям і жінкам, які живуть по обидві сторони лінії розмежування на сході України („Provision of Essential Basic Services and Humanitarian Assistance to Conflict Affected Children and Women Living on Both Sides Along The Contact Line in Eastern Ukraine”).

Ця допомога піде на користь безпосередньо людям, які потребують особливого захисту і страждають від тривалого конфлікту на сході України: новонародженим, дітям та їхнім матерям. При цьому мова йде про покращення медичного забезпечення і психо-соціальне опікування, про гарантоване забезпечення питною водою хорошої якості, про заходи покращення санітарних умов, а також про надання практичної допомоги, як от зимовим одягом для дітей.

  Октоберфест 2021: бути чи не бути

Крім того, ЮНІСЕФ за підтримки Німеччини продовжує роз’яснювальну роботу щодо небезпек, які походять від мін, невибухлих бойових речовин і рештків боєприпасів, а також заходи опіки над жертвами мінних вибухів.

Виділенням таких коштів Німеччина вкотре підвищує обсяг своєї допомоги людям в Україні. Лише нещодавно, наприкінці липня цього року Німеччина вирішила підтримати гуманітарні заходи Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, виділивши додаткові кошти у розмірі 7 мільйонів євро. Виділивши у 2017 році загалом понад 23 мільйони євро, а у поточному 2018 році вже понад 17 мільйонів євро, Німеччина залишається найважливішим двостороннім гуманітарним партнером України. Тільки у 2018 році Німеччина по всьому світу підтримала гуманітарні проекти допомоги на суму 1,5 мільярда євро.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Німецькі готелі вимагають компенсацію від Booking.com

Німецька готельна асоціація (IHA) підтримує колективний позов, збуджений приблизно 2000 власниками готелів в окружному суді Берліна проти Booking.com. Асоціація пояснює своє зобов'язання допомогти отельєрам відстояти...

19-річний єгиптянин переміг на виборах в Ешборні в Німеччині

Міністр імміграції Єгипту Набіла Макрам привітала 19-річного єгипетського юнака, який переміг на виборах у штаті Ешборн у Німеччині. Марвін Ісаак, який живе в Німеччині, вивчає...

Путін, Меркель і Макрон обговорили врегулювання конфлікту на сході України, Білорусь, Сирію, Навального

Канцлер Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон провели спільну відеоконференцію з президентом Росії Володимиром Путіним. Федеральний канцлер, президент Франції і президент Росії спочатку обговорили...

25 тисяч євро штрафу та нові правила в’їзду в Німеччини

Стало відомо, що Німеччина з 28 березня буде вимагати зі всіх, хто прибуває в країну негативний результат тесту на коронавірус.
  Міністр фінансів Німеччини відкидає звинувачення у фіаско Wirecard
Тест на коронавірус для поїздки...
Погода

Останні новини