ГоловнаCOVID Travel NewsНімці повірили в швидкий кінець пандемії та визначилися з напрямками відпочинку на...

Німці повірили в швидкий кінець пандемії та визначилися з напрямками відпочинку на 2022 рік

Незважаючи на те, що Німеччину можна назвати генератором пандемійних страхів та заборон по всьому Євросоюзу, німецькі громадяни не залишають надії відпочити – більше третини німецьких туристів або планують, або вже забронювали свою відпустку на першу половину 2022 року. Таку оцінку ситуації представила німецька платформа HolidayCheck, сервіс для огляду подорожей та сайт бронювання для німецькомовних країн.

За даними її аналітиків таких туристів – які розраховують відпочити у 2022 року вже 34%. У лідерах їхнього попиту, що цікаво, ті ж напрямки, що й у наших співвітчизників, а саме – Туреччина та Єгипет.

Так, згідно з заявою HolidayCheck, з кожних 100 бронювань, 18 припадає на Анталію. За нею слідує єгипетський курорт Хургада – і вже за ними слідом – європейське Середземномор’я. Серед європейських курортів німці обрали Майорку (Іспанія), Кріт (Греція), Фуертевентуру (Іспанія), Гран-Канарію (Іспанія) та Родос (Греція).

До речі, українські туристи «змагатимуться» з німецькими, російськими та британськими відпочиваючими за місце під сонцем на турецьких пляжах та за номери у гарних турецьких готелях: такий прогноз не складно зробити за підсумками звіту швейцарського HolidayCheck, одного з найбільших порталів бронювання турів у Європі.

Вже зараз 18% всіх бронювань у Німеччині на квітень-травень 2022 року заплановані на середземноморське узбережжя Туреччини, причому здебільшого в ту саму Анталію, яку цінує і український турист. У результаті, на тлі очікуваного «постковидного» сплеску попиту, на який розраховують оптимісти, та фінансової кризи в Туреччині, українські туристи ризикують отримати на турецьких курортах одночасно і овербукінг, і оверпрайс. Подробиці читайте у матеріалі «Українських туристів у Туреччині сильно потіснять, номерів усім не вистачить, а ціни зростуть».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: Виявлено зв’язок між стресом та ризиком зараження COVID-19.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода