ГоловнаНімеччинаМіста побратими Харків – Нюрнберґ

Міста побратими Харків – Нюрнберґ

З 1990 року східноукраїнське місто Харків і південнонімецьке місто Нюрнберґ є містами-побратимами. Про те, що партнерські відносини існують на різних рівнях, можна довідатися вже з широкої програми, здійсненої лише за минулий рік: учнівський обмін з тематики захисту довкілля, візит лікарів невідкладної медицини з Харкова до Нюрнберґа з метою обміну досвідом, участь харківських і нюрнберзьких бігунів у марафоні в Нюрнберзі, виставка в цьому місті робіт учнів Харківської дитячої художньої школи та багато іншого.

Але Харків і Нюрнберґ поєднує ще глибший обмін в галузі енергоефективності: у 2017 році розпочався проект «Енергоефективний і екологічний розвиток міста Харкова до 2030 року», якому досі було надано фінансову підтримку від «Сервісної установи Громади в єдиному світі» (Servicestelle Kommunen in der Einen Welt) в розмірі 30 000 євро і який спрямований на зниження енергоспоживання в місті. У 2018 році в рамках цього проекту відбулися ознайомлювальні поїздки до обох міст, присвячені енергетичному менеджменту.

Багатьом, безперечно, відомий «Нюрнберзький дім» у Харкові. Заснований у 1995 році як культурно-освітній центр, він став доказом функціонального партнерства обох міст. Бажаємо великих успіхів у подальшій співпраці!

Свіжі новини

Погода

Схожі новини