Міністр фінансів Німеччини відкидає звинувачення у фіаско Wirecard

Міністр фінансів Німеччини заперечив будь-яку провину у шахрайстві Wirecard у розмірі декількох мільярдів євро.

Олаф Шольц приєднується до довгого списку політиків та чиновників, які заперечують відповідальність за невмілий нагляд і те, що критики законодавців вважають упередженим настроєм, який підтримує Wirecard, який не зміг запобігти найбільшому післявоєнному шахрайству в Німеччині.

Справа нарівні зі скандалом з Енроном у США спричинила відставку керівників двох німецьких наглядових органів, перегляд нормативних актів та розслідування кримінальних справ.

Wirecard, який почав з обробки платежів за азартні ігри та порнографію, перш ніж перетворитись на гарячий запас технологій і, нарешті, найбільше шахрайство в Німеччині, кинув хмару на претензії Шольца на зміну Ангели Меркель на посаді канцлера на вересневих виборах.

  Ще один "замінований" літак Ryanair екстрено посадили в Європі

Деякі законодавці оскаржили його висновки, тоді як один вимагав вибачення.

Громадське розслідування виявило контакти між Wirecard, колишніми співробітниками спецслужб та найвищими чинами уряду, включаючи Меркель, яка, не знаючи про пивоварний скандал, лобіювала компанію в Китаї.

Компанія подала заяву про неплатоспроможність минулого року, заборгувавши кредиторам майже 4 мільярди доларів, після того, як розкрила в своїх рахунках 1,9 мільярда євро.

  Ще один "замінований" літак Ryanair екстрено посадили в Європі

EY заявила, що діяла професійно і звинуватила в шахрайстві “надзвичайно складну злочинну мережу, призначену для обману всіх”.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини