Home НІГЕРІЯ Потрібно знати Рекомендації щодо правил поведінки в Нігерії

Рекомендації щодо правил поведінки в Нігерії

0
LG Digital Still Camera

Відвідуючи Нігерію слід пам’ятати, що у Нігерії діє декілька правових систем: звичайне право (суди вождів), мусульманське право в більшості північних штатів (суди, де вершать правосуддя мусульманські судді жадали), нігерійське статутне і прецедентне право.  Відвідуючи мусульманські частини країни доцільно дотримуватись правил поведінки прийнятих в мусульманських країнах.

1. Після прибуття до Нігерії з метою постійного або тимчасового перебування рекомендуємо стати на консульський облік Посольства України в Нігерії, що значно допоможе Посольству зв’язатися з вами у разі виникнення надзвичайних ситуацій, надати відповідну допомогу, спростить процедуру оформлення Вам необхідних документів.

2. Неухильно дотримуватися строків перебування за кордоном: виїхати з країни до закінчення терміну дії візи, або звернутися до компетентних органів Нігерії щодо оформлення посвідки на проживання або продовження дії візи.

Також читайте:  Надання медичних, соціальних послуг в Нігерії

3. Дотримуватися місцевих законів та традицій з метою уникнення небажаних наслідків.

4. У разі виникнення форсмажорних обставин, обов’язково зв’язуйтесь з Посольством України.

Слід пам’ятати, що фотографування в Нігерії є проблематичним.

У країні діє заборона фотографування «чуттєвих« об’єктів. Визначення таких об’єктів немає, чіткі позначення про заборону фотографування конкретних об’єктів відсутні, ця заборона підлягає суб’єктивній інтерпретації представника правоохоронних органів, служби безпеки або охоронця, який став свідком того, що ви фотографуєте. До «чуттєвих« об’єктів відносяться принаймні такі: мости, дамби, аеропорти, військові об’єкти, урядові будівлі (включаючи ті, що знаходяться у центрі міст), нафтопереробні об’єкти. Але на розсуд представника силових структур такими об’єктами можуть виявитися пам’ятники політичним діячам, символічна в’їзна брама в місто, музей тощо. Наслідком може бути конфіскація камери, штраф, вимога хабара, загроза фізичного насильства, звинувачення у шпигунстві.

Також читайте:  Митні правила в Нігерії

Деякі перехожі можуть вимагати гроші, якщо побачать, що іноземець фотографує навіть звичайні міські види.

Перед фотографуванням людини отримайте її згоду. Можлива відмова через традиції та релігійні погляди чи небажання, а також згода за невелику платню.