ГоловнаНідерланди"Ви знаєте, як притягнути винних до відповідальності": Зеленський виступив перед парламентом у...

“Ви знаєте, як притягнути винних до відповідальності”: Зеленський виступив перед парламентом у Гаазі

– У Гаазі, столиці правосуддя, знають, як притягнути до відповідальності винних у злочинах в Україні, – сказав Президент України Володимир Зеленський у виступі перед депутатами парламенту Королівства Нідерландів.

Президент України, який виступав із відеозв’язку, також закликав Нідерланди закрити свої порти для російських судів і припинити торгівлю з Росією.

“Тиранія завжди програє, але для цього потрібно отримати зброю”, – сказав Зеленський. Він подякував Нідерландам за «безпрецедентну допомогу», попросивши збільшити постачання зброї для протидії російській агресії.

Він також запропонував голландцям обрати місто чи область в Україні, які вони допоможуть відновити після закінчення війни.

Заборонена зброя

У трьох місцях Донецької області на сході України російські військові знову застосували фосфорні снаряди, поранивши 11 мешканців Мар’їнки, зокрема чотирьох дітей, повідомив у четвер у Telegram губернатор області Павло Кириленко.

«Одинадцять поранених мирних жителів Маріанської громади, зокрема четверо дітей, доставлені до лікарні міста Курахове», – написав Кириленко.

Губернатор також закликав до евакуації мирних жителів із прикордонних сіл. Він наголосив, що евакуація має тимчасовий характер, і найголовніше — це порятунок життів.

Ніч 36-го числа російської війни виявилася найважчою для Харківської, Чернігівської, Донецької та Луганської областей: російські війська мали обстрілювати житлові масиви у цих регіонах.

У свою чергу у Волинській, Закарпатській, Рівненській, Полтавській, Житомирській, Черкаській, Сумській, Львівській, Івано-Франківській, Одеській, Тарнопільській, Запорізькій, Чернівецькій, Вінницькій, Кіровоградській та Миколаївській областях ніч пройшла відносно спокійно.

Свіжі новини

Погода

Також читайте