Прийом з нагоди Дня Незалежності Республіки Молдова

10 вересня 2018 року Посольство Республіки Молдова в Україні організувало прийом з нагоди Дня Незалежності Республіки Молдова, який пройшов в одному з престижних місць української столиці – Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Почесним гостем святкового заходу був Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон. На прийомі були присутні українські офіційні особи, члени дипломатичного корпусу в Україні, діячі культури, представники ділових кіл та молдовської громади в Україні.

У своїй промові, Посол Руслан Болбочан відзначив суттєву активізацію протягом останніх років молдовсько-українського політичного діалогу на найвищому рівні, а також насиченість порядку денного двосторонніх відносин між Республікою Молдова та Україною.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Робочий візит Посла Молдови в Україні до Вінниці

1 лютого 2019 року Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан відвідав з робочим візитом Вінницю, де зустрівся з Головою Вінницької обласної державної адміністрації...

Обговорення ситуації в Україні з відповідальними особами в цій сфері

Ситуацію в Україні обговорили 27.11.18 на засіданні з відповідальними особами в цій сфері під головуванням Павла Філіпа. Рада України прийняла рішення про введення особливого...
Погода

Останні новини