Народний Артист Республіки Молдова Євген Дога дав концерт в Києві

У період з 27 по 28 лютого ц.р. Маестро Євген Дога, Народний Артист Республіки Молдова, дав два концерти в культурному центрі ”Freedom hall” у Києві. Творчі вечори композитора Є. Доги були організовані концертним залом ”Freedom hall” спільно із київським симфонічним оркестром та солістами Національного академічного театру оперети у Києві.

Народний Артист Республіки Молдова Євген Дога дав концерт в Києві

Музичні вистави проходили в захоплюючій атмосфері, глядачі були зачаровані творами Маестро Євгена Доги, сповненими любові та гармонії. Зокрема, глядачі бурхливими оплесками зустріли відомий вальс із фільму “Мій ласкавий та ніжний звір”, який виконував особисто Євген Дога.

З нагоди творчих вечорів, Посольство вручило Маестро Є. Дога під час концерту композицію квітів у знак подяки за його творчість.

Джерело: Офіційна фейсбук сторінка Посольства Республіки Молдова в України

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Обговорення ситуації в Україні з відповідальними особами в цій сфері

Ситуацію в Україні обговорили 27.11.18 на засіданні з відповідальними особами в цій сфері під головуванням Павла Філіпа. Рада України прийняла рішення про введення особливого...

Прийом з нагоди Дня Незалежності Республіки Молдова

10 вересня 2018 року Посольство Республіки Молдова в Україні організувало прийом з нагоди Дня Незалежності Республіки Молдова, який пройшов в одному з престижних місць...
Погода

Останні новини