ГоловнаМіжнародні організаціїЄСПрезидент Мексики пропонує аналог ЄС в Латинській Америці і Карибському басейні

Президент Мексики пропонує аналог ЄС в Латинській Америці і Карибському басейні

Президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор закликав країни Латинської Америки і Карибського басейну працювати над більшою інтеграцією в регіоні і запропонував розглянути аналог Європейського Союзу. Про це він заявив на саміті міністрів закордонних справ країн-учасниць латиноамериканського і Карибського співтовариства, який проходить в Мехіко, передає ТАСС.

«Пропозиція полягає в створенні чогось подібного Європейського союзу з урахуванням нашої історії, реальності та ідентичності. Якщо ми будемо мислити в тому ж дусі, не виключено, що Організація Американських Держав (ОАД) буде по-справжньому незалежна організація, яка не буде нікому служити, але буде виступати в якості посередника на вимогу і за згодою конфліктуючих сторін з питань прав людини», – сказав він.

У той же час президент Мексики визнав, що його пропозиція на даний момент може «звучати як утопія». «Однак слід пам’ятати, що якщо ми не ставимо більш високі цілі на майбутнє, то нічого не буде досягнуто, тому варто спробувати», – сказав він.

Обрадор також закликав країни регіону не закривати свою економіку для інших країн-експортерів і наголосив на важливості діалогу з США.

Свіжі новини

Погода

Також читайте