ГоловнаМедицинаВООЗ: Півмільйона людей у всьому світі загинули від Омікрона

ВООЗ: Півмільйона людей у всьому світі загинули від Омікрона

У вівторок Всесвітня організація охорони здоров’я нарікала на те, що з моменту відкриття варіанта Омікрон було зареєстровано півмільйона смертей від COVID-19, назвавши це число «більш ніж трагічним».

Голова ВООЗ з надзвичайних ситуацій Абді Махамуд заявив, що в усьому світі було зареєстровано 130 мільйонів випадків і 500 000 смертей, оскільки наприкінці листопада варіант Omicron був визнаний тривожним.

Також читайте: Шість вірних ознак того, що ви перехворіли на COVID-19

З тих пір він швидко замінив Delta як домінуючий у світі варіант коронавірусу, оскільки він більш заразний, хоча, схоже, викликає менш серйозне захворювання.

«В епоху ефективних вакцин померти півмільйона людей – це справді трагічно», – сказав Махамуд у прямому ефірі в соцмережах ВООЗ.

«Хоча всі казали, що Omicron працює легше, вони упустили той факт, що півмільйона людей загинули з моменту його відкриття», – сказав він.

У щотижневому епідеміологічному оновленні щодо COVID-19, опублікованому у вівторок, ВООЗ повідомила, що минулого тижня було майже 68 000 нових смертей, що на 7 відсотків більше, ніж минулого тижня.

У той же час кількість нових випадків за тиждень впала на 17 відсотків до майже 19,3 мільйона.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вчені назвали ознаку Омікрону, яку приймають за харчове отруєння».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини