Pfizer і BioNTech заявляють, що їх вакцина захищає на 6 місяців

Американський виробник ліків Pfizer і його німецький партнер BioNTech оголосили в четвер, що їх вакцина проти коронавируса ефективна протягом шести місяців після другої дози.

Основне дослідження фази 3 показало, що укол був «ефективний проти COVID-19 на 91,3%, виміряний від семи днів до шести місяців після другої дози», – йдеться в спільній заяві компаній.

У той час як Центри США по контролю і профілактиці захворювань виявили, що вакцина на 100% ефективна проти важкого захворювання, Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) заявило, що вона ефективна на 95,3%.

Згідно із заявою, дані з безпеки, зібрані у більш ніж 12000 вакцинованих учасників, у яких був час спостереження не менше шести місяців після другої дози, продемонстрували «сприятливий профіль безпеки і переносимості».

  В ОАЕ відкривають перший торговий комплекс медичного призначення

«Ці дані підтверджують сприятливий профіль ефективності та безпеки нашої вакцини і дозволяють нам подати заявку на отримання ліцензії на біологічні препарати в FDA США», – сказав Альберт Бурла, голова і головний виконавчий директор Pfizer.

«Висока ефективність вакцини, яка спостерігається протягом шести місяців після другої дози і проти варіанту, поширеного в Південній Африці, дає додаткову впевненість в загальній ефективності нашої вакцини», – продовжив Бурла.

У дослідженні взяли участь 46 307 осіб.

Тим часом, за повідомленнями ЗМІ, через людську помилку було зіпсовано до 15 мільйонів доз вакцини Johnson & Johnson, що виробляється на заводі в Балтіморі, штат Меріленд.

Ця плутанина привела до затримки майбутніх поставок в США, оскільки розслідування FDA триває, повідомила в середу The New York Times.

  РО Великобританії виявив 30 випадків утворення тромбів після вакцини AstraZeneca
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

РО Великобританії виявив 30 випадків утворення тромбів після вакцини AstraZeneca

Британські регулюючі органи заявили, що вони виявили 30 випадків рідкісних випадків утворення тромбів після використання вакцини AstraZeneca Covid-19, що на 25 більше, ніж раніше...

Серія вакцин Johnson & Johnson COVID-19 не пройшла перевірку якості

Партія вакцини COVID-19 від Johnson & Johnson не відповідає стандартам якості і не може бути використана, заявив у середу наркогігант. Виробник ліків не сказав, скільки...

КіберНіж – це майже ідеальний метод лікування раку. Клініка Спіженко

Клініка Спіженко – перший медичний центр у Східній Європі, в якому почали застосовувати роботизовану систему КіберНіж для безопераційного лікування онкологічних захворювань та судинних патологій....
Погода

Останні новини