ГоловнаМедицинаPfizer і BioNTech заявляють, що їх вакцина захищає на 6 місяців

Pfizer і BioNTech заявляють, що їх вакцина захищає на 6 місяців

Американський виробник ліків Pfizer і його німецький партнер BioNTech оголосили в четвер, що їх вакцина проти коронавируса ефективна протягом шести місяців після другої дози.

Основне дослідження фази 3 показало, що укол був «ефективний проти COVID-19 на 91,3%, виміряний від семи днів до шести місяців після другої дози», – йдеться в спільній заяві компаній.

У той час як Центри США по контролю і профілактиці захворювань виявили, що вакцина на 100% ефективна проти важкого захворювання, Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) заявило, що вона ефективна на 95,3%.

Згідно із заявою, дані з безпеки, зібрані у більш ніж 12000 вакцинованих учасників, у яких був час спостереження не менше шести місяців після другої дози, продемонстрували «сприятливий профіль безпеки і переносимості».

«Ці дані підтверджують сприятливий профіль ефективності та безпеки нашої вакцини і дозволяють нам подати заявку на отримання ліцензії на біологічні препарати в FDA США», – сказав Альберт Бурла, голова і головний виконавчий директор Pfizer.

«Висока ефективність вакцини, яка спостерігається протягом шести місяців після другої дози і проти варіанту, поширеного в Південній Африці, дає додаткову впевненість в загальній ефективності нашої вакцини», – продовжив Бурла.

У дослідженні взяли участь 46 307 осіб.

Тим часом, за повідомленнями ЗМІ, через людську помилку було зіпсовано до 15 мільйонів доз вакцини Johnson & Johnson, що виробляється на заводі в Балтіморі, штат Меріленд.

Ця плутанина привела до затримки майбутніх поставок в США, оскільки розслідування FDA триває, повідомила в середу The New York Times.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини