ГоловнаLifeStyleДослідження показало, що вживання пива знижує ризик розвитку еректильної дисфункції у чоловіків

Дослідження показало, що вживання пива знижує ризик розвитку еректильної дисфункції у чоловіків

Це може здатися неймовірним, але вживання алкоголю, зокрема пива, насправді підвищує потенцію. Дослідження китайських учених показало, що помірне вживання алкоголю знизило ризик еректильної дисфункції майже на п’яту частину порівняно з непитущими. Таким чином, це суперечить загальноприйнятій ідеї, що алкоголь викликає проблеми під час статевого акту.

Тема є актуальною, оскільки статистичні дані в Україні такі: проблеми з ерекцією має кожен п’ятий чоловік у віці до 40 і кожен другий від 40 до 60 років. І з кожним роком кількість чоловіків віком до 40 із цією проблемою збільшується.

За результатами спостереження експерти заявили, що спиртні напої підвищують рівень оксиду азоту, який розширює кровоносні судини та покращує кровообіг, що має вирішальне значення для підтримки роботи чоловічої гідності.

У глобальному дослідженні були проаналізовані дані про більш ніж 210 000 чоловіків та вплив алкоголю на їхню ерекцію. У поміркованих, тобто. вживали 1.5 пляшки вина або 2 літри пива на тиждень, ризик імпотенції виявився на 18% нижче.

“Ми показали, що регулярне вживання алкоголю було значно пов’язане зі зниженням ризику еректильної дисфункції”, – заявив Шен Лі з Медичного університету Аньхой у Китаї.

Цей контент, включаючи поради, містить лише загальну інформацію. Це жодною мірою не замінює кваліфікованого медичного висновку. Завжди консультуйтеся з фахівцем або лікарем для отримання додаткової інформації. Бажаємо міцного здоров’я, ваш DIP.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
Погода