ГоловнаLifeStyleДієтолог вказала, яким людям не можна пити каву

Дієтолог вказала, яким людям не можна пити каву

Дієтолог Антоніна Саволюк вказала, яким людям не можна пити каву. Вона радить, як його правильно пити.

За її словами, каву не слід пити з незбираним молоком, вершками та продуктами, що містять тваринні білки. В цьому випадку корисні властивості напою губляться.

Дієтолог вказала, яким людям не можна пити каву

«Біологічно активні речовини, антиоксиданти та катехіни, що містяться в каві, дуже легко зв’язуються з білком та кальцієм», — каже вона.

Саволюк рекомендує запивати каву склянкою води у зв’язку з тим, що цей напій викликає зневоднення організму. Найкраще пити каву на сніданок.

«Крім того, кава має сечогінний ефект, він виводить воду з кровотоку. Тому склянка води після чашки кави – звичка, корисна для всіх».

Також читайте: Вчені встановили, що кава пригнічує виникнення певного типу раку у жінок

Людина може мати індивідуальні протипоказання до вживання кави, такі як гіпертонія, остеопороз.

«Якщо вам лікар забороняє пити каву, звичайно, варто дослухатися. Не рекомендується пити міцну каву людям з діагнозом гастрит, виразкова хвороба. Інші можуть пити каву. До кави можна з’їсти легкі тістечка та сухофрукти, кілька фініків або шматочок шоколаду.

Раніше DIP писав, що «Вчені дійшли висновку, що кава може допомогти схуднути».

* Цей контент, включаючи поради, містить лише загальну інформацію. Це жодною мірою не замінює кваліфікованого медичного висновку. Завжди консультуйтеся з фахівцем або лікарем для отримання додаткової інформації. Бажаємо міцного здоров’я, ваш DIP.

Свіжі новини

Погода

Також читайте