ГоловнаМалайзіяПочаток нової глави

Початок нової глави

24 травня 2019 р. Його Високоповажність Раджа Дато Реза Раджа Заїб Ша вручив вірчі грамоти Його Високоповажності Саломе Зурабішвілі, президенту Грузії, якими Шері Падука Багінда Янг ді-Пертуан Агонг акредитував Його Високоповажність Раджа Дато Реза Раджа Заїб Ша як Надзвичайного та Повноважного Посла Малайзії в Грузії з резиденцією в Києві, Україна. Разом з ним ще дев’ять послів-нерезидентів вручали вірчі грамоти під час офіційної церемонії з цсією урочистістю у президентському Палаці в Тбілісі. До того ж, це була перша церемонія Вручення вірчих грамот з минулого грудня, коли пані Зурабішвілі вступила на посаду президента Грузії.

Його Високоповажність Раджа Дато Реза висловив президенту та через Її Високоповажність Уряду та народу Грузії найтепліші вітання та найкращі побажання від Шері Падука Багінда Янг ді-Пертуан Агонг та дружнього народу Малайзії. Він відзначив, що в основі теплих відносин між Малайзією та Грузією лежить взаємна повага та що, приймаючи на себе обов’язки Посла Малайзії в Грузії, Його Високоповажність Раджа Дато Реза виявив готовність докладати всіх зусиль з метою посилення двосторонніх відносин в потенціальних сферах, а також зміцнення зв’язків між Малайзією та Грузією.

Початок нової глави

Окрім відвідання церемонії Вручення вірчих грамот, Його Високоповажність Раджа Дато Реза також наніс візити високопосадовцям Грузії, включаючи Голову Парламенту, Заступника міністра закордонних справ та Заступника міністра економіки та сталого розвитку.

Між тим 26 травня 2019 року Його Високоповажність Раджа Дато Реза мав честь відвідати річне святкування з нагоди Дня Незалежності Грузії, а також урочисте прийняття президента Грузії.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини