ГоловнаМалайзіяМалайзія розглянула можливості управління аеропортами в Україні

Малайзія розглянула можливості управління аеропортами в Україні

У відповідь на пропозицію Президента України Петра Порошенка висловлену під час офіційного візиту до Малайзії у серпні 2016 року, остання в особі Малазійського холдингу аеропортів (Malaysia Airports Holding), висловила інтерес до участі в роботі та управлінні міжнародним аеропортом Бориспіль у Києві. Про це заявив Й.В. Раджа Дато Реза Раджа Заіб Ша, Посол Малайзії в Україні, на зустрічі з Віктором Довганем, заступником Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції, що відбулася 26 березня 2019 року у Міністерстві інфраструктури України.

Малайзія розглянула можливості управління аеропортами в Україні

Маючи успішний досвід управління міжнародними аеропортами закордоном, Малазійський холдинг прагне співпрацювати також і з Україною через аеропорт Бориспіль, який має потенціал стати новим вузловим аеропортом для рейсів напрямку Європа-Азія.

Пан Довгань схвально відгукнувся на пропозицію холдингу та запросив його представників взяти участь у попередній техніко-економічній оцінці доцільності проекту для подальшого узгодження з міжнародним аеропортом Бориспіль, який знаходиться у держуправлінні. Заступник Міністра також запропонував малазійській стороні розглянути можливості організації польотів до Європи через Київ згідно з п’ятою свободою повітряного простору.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини